Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

1000 kibiców otrzyma gadżety Startu. Aforti przygotowało koszulki i szale!

Rewelacyjna wiadomość dla tych, którzy wybierają się na Aforti X Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego – Pierwszego Króla Polski. Sponsor tytularny zawodów – Aforti Holding – przygotowało dla pierwszego tysiąca kibiców gadżety – koszulki oraz szale Startu Gniezno. Na upominkach znajdzie się historyczna „eska”.

To już kolejna inicjatywa Aforti Holding z myślą o kibicach czerwono-czarnych. Wcześniej sponsor ten ufundował m.in. koszulki dla fanów, którzy byli na meczach Car Gwarant Startu Gniezno w Gdańsku i Rybniku (półfinał). Teraz na darmowe upominki mogą liczyć uczestnicy jubileuszowych zmagań o królewskie insygnia.

Przygotowanych zostanie 500 szalików i 500 koszulek (250 czerwonych i 250 czarnych). Poniżej prezentujemy projekty tych gadżetów:

Gadżety będzie można odebrać w Strefie Aforti na stadionie. Oprócz rozdawania upominków, będzie tam spotkanie z ekipą driftingową Aforti Yujin Drift Team. Członkowie tego zespołu są medalistami ostatniej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski i walczą o podium cyklu DriftOpen.

W Strefie Aforti będzie można też uzyskać autografy od zawodników i zrobić sobie z nimi zdjęcie. Póki co nie wiadomo jednak, którzy żużlowcy będą do dyspozycji kibiców.

Dla sympatyków speedwaya mamy świetną informację. Już dziś (piątek) o godzinie 19:00 na naszym fanpage’u na Facebooku ruszy konkurs, w którym będzie można wygrać wyżej zaprezentowane szale oraz koszulki! 

21 września 2018 | 14:57

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *