Piłka nożna

Mieszko - Polonia 4-1
Warta - Mieszko 3-3
Mieszko - Polonia 3-2

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Noteć - MKK 83-89
MKK - ...
MKK - ...

Piłka ręczna

MKS - Start 21-32
Piotrcovia - MKS 34-31
MKS - Jarosław 24-31

Futsal

KS - Orlik 4-3
KS - ...
KS - ...

1000 kibiców otrzyma gadżety Startu. Aforti przygotowało koszulki i szale!

Rewelacyjna wiadomość dla tych, którzy wybierają się na Aforti X Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego – Pierwszego Króla Polski. Sponsor tytularny zawodów – Aforti Holding – przygotowało dla pierwszego tysiąca kibiców gadżety – koszulki oraz szale Startu Gniezno. Na upominkach znajdzie się historyczna „eska”.

To już kolejna inicjatywa Aforti Holding z myślą o kibicach czerwono-czarnych. Wcześniej sponsor ten ufundował m.in. koszulki dla fanów, którzy byli na meczach Car Gwarant Startu Gniezno w Gdańsku i Rybniku (półfinał). Teraz na darmowe upominki mogą liczyć uczestnicy jubileuszowych zmagań o królewskie insygnia.

Przygotowanych zostanie 500 szalików i 500 koszulek (250 czerwonych i 250 czarnych). Poniżej prezentujemy projekty tych gadżetów:

Gadżety będzie można odebrać w Strefie Aforti na stadionie. Oprócz rozdawania upominków, będzie tam spotkanie z ekipą driftingową Aforti Yujin Drift Team. Członkowie tego zespołu są medalistami ostatniej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski i walczą o podium cyklu DriftOpen.

W Strefie Aforti będzie można też uzyskać autografy od zawodników i zrobić sobie z nimi zdjęcie. Póki co nie wiadomo jednak, którzy żużlowcy będą do dyspozycji kibiców.

Dla sympatyków speedwaya mamy świetną informację. Już dziś (piątek) o godzinie 19:00 na naszym fanpage’u na Facebooku ruszy konkurs, w którym będzie można wygrać wyżej zaprezentowane szale oraz koszulki! 

21 września 2018 | 14:57

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *