Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

13 medali zawodników KONKRET Gniezno w Koninie

W sobotę grupa 14 zawodników klubu KONKRET Gniezno udała się na zaproszenie Iskry Konin na zawody pływackie z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Zmagania zakończyły się dużym sukcesem dla reprezentantów klubu z naszego miasta. Do domów wrócili z trzynastoma medalami!

Osiem złotych, trzy srebrne i dwa brązowe krążki – to dorobek przedstawicieli KONKRET Gniezno podczas zawodów w Koninie. Łącznie wzięli oni udział w 37 startach.

W klasyfikacji medalowej klub z Gniezna został pokonany jedynie przez gospodarza imprezy, którego reprezentanci startowali tego dnia… aż 330 razy!

Wielka duma rozpiera serce kiedy patrzymy na radość w oczach po każdym ze startów naszych dzieci. Dla jednych sukcesem było zdobycie kompletu złotych medali, dla innych poprawienie swoich wyników życiowych, a dla niektórych samo ukończenie konkurencji. Jeden z cytatów zasłyszanych na zawodach… „kolega kazał mi nakręcić, jak płynie, bo nie wierzy, że ten rocznik może reprezentować taki poziom”, daje nam potężnego kopa do działania i utwierdza w tym, że jesteśmy na dobrej drodze. Nie będziemy tutaj opisywać każdego ze startów z nazwiska i imienia, ponieważ jesteśmy przekonani, że jeszcze będzie możliwość pisania o naszych dzieciach w samych superlatywach, nie podajemy też czasów, bo następne będą lepsze. Chcemy tylko z tego miejsca pogratulować rodzicom systematyczności i talentów swoich dzieci – przekazali przedstawiciele KONKRET Gniezno.

Info + fot. Pływamy NIE Ziewamy

22 października 2018 | 17:56

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *