Piłka nożna

Noteć - Mieszko 3-0
Mieszko - Stęszew 1-0
Piaski - Mieszko 1-2

Żużel

Start - Rzeszów 44-46
Opole - Start 56-34
Start - Rawicz 55-35

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Start 31-33
KPR - Szczypiorniak 37-28
Szczypiorniak - Miedź 16-33

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Aforti ufunduje wycieczkę juniorom Startu!

Nie udało się zaspokoić apetytów, jakie panowały w Gnieźnie przed finałem Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Aforti Start Gniezno zajął dopiero piąte miejsce, ale mimo to drużyna otrzyma nagrodę. Młodzieżowcy polecą na wakacje.

Wśród gnieźnieńskich kibiców byli tacy, którzy wierzyli, że czerwono-czarni zdobędą podczas finału Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów nawet złote medale. Inni natomiast twierdzili, że jakikolwiek krążek będzie świetnym wynikiem. Ostatecznie juniorom Aforti Startu Gniezno nie udało się stanąć na podium. Zajęli w zawodach piąte miejsce, co było dla nich dużym rozczarowaniem.

Po turnieju kompletnie załamany był Damian Stalkowski. Łzy cisnęły się również do oczu Maksymilianowi Bogdanowiczowi. Na twarzach pozostałych członków gnieźnieńskiej ekipy też było widać niedosyt i smutek. Wnet pojawił się przedstawiciel sponsora tytularnego zespołu młodzieżowego i… zapewnił zawodnikom wylot do ciepłych krajów!

Chciałbym, abyście zabrali chłopaka czy dziewczynę i w listopadzie pojechali gdzieś w ciepłe kraje, by odpocząć i zregenerować się, a w przyszłym roku zdobyć jeszcze lepszy wynik. Dla nas to jest mistrzostwo. Nie było poddawania się, była walka, a to jest to, co nas cechuje – powiedział Klaudiusz Sytek, prezes zarządu Aforti Holding S.A. – Ja się wychowałem w Gnieźnie na Budowlanych, więc wiem, co to znaczy. Na Winiarach miałem dziewczynę. To zmieniło moje życie – żartował włodarz spółki.

Kopiowanie wypowiedzi lub informacji zawartych w artykule bez zgody autora zabronione. 

21 września 2018 | 13:38

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *