Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Astronomiczne żądania rywala Startu. Orzeł oczekuje wielkich pieniędzy!

Przegląd Sportowy poinformował, że Orzeł Łódź żąda 360 tysięcy złotych od Startu Gniezno! To kwota, której klub Witolda Skrzydlewskiego oczekuje tytułem ekwiwalentu za wyszkolenie Mateusza Błażykowskiego, nowego juniora gnieźnieńskiej drużyny.

Na tę kwotę składają się trzy sezony po 120 tysięcy złotych. – Gdyby Błażykowski zachował się wobec nas w porządku, to takich żądań by nie było. Zawodnik przyjechał do nas, powiedział, że rezygnuje z żużla, a tego samego dnia dogadał się ze Startem. Niech każdy oceni, czy to jest w porządku. Jeżeli chodzi o jego starty u nas, to ponieśliśmy z tego tytułu jakieś koszty. Inwestowaliśmy w niego – powiedział Witold Skrzydlewski na łamach Przeglądu Sportowego.

Start Gniezno takich pieniędzy za wyszkolenie Mateusza Błażykowskiego na pewno nie zapłaci. Mimo to przedstawiciele klubu z Wrzesińskiej 25 wierzą, że sprawa znajdzie pozytywny finał i transfer młodzieżowca do pierwszej stolicy Polski nie zostanie zablokowany. My również trzymamy kciuki za pomyślne rozwiązanie tej kuriozalnej sytuacji.

Źródło: Przegląd Sportowy + inf. własna

13 stycznia 2019 | 11:52

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *