Piłka nożna

Mieszko - Polonia 0-3
KKS II - Mieszko 2-2
Mieszko - LKS 2-4

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Bauhaus-Ligan: Sprawdź wyniki zawodników Startu Gniezno

W czwartek żużlowcy Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno znów ścigali się na szwedzkich torach. Sprawdźcie, jak im poszło. Wyniki za WP SportoweFakty.

Masarna Avesta – 45 pkt.
1. Antonio Lindbaeck – 12+1 (1,3,3,3,2*)
2. Alexander Liljekvist – 5 (0,1,0,2,2)
3. Kim Nilsson – 15 (3,3,3,3,3)
4. Philip Hellstroem-Baengs – 4+1 (1,0,2*,1,0)
5. Dimitri Berge – 9 (3,2,3,0,1)
6. Aleks Lundquist – 0 (0,0,0,0,0)

Dackarna Malilla – 45 pkt.
1. Frederik Jakobsen – 11 (3,2,2,3,1)
2. Hans Andersen – 6+3 (2*,1*,1*,2,0)
3. Jacob Thorssell – 12 (2,3,2,2,3)
4. Joel Kling – 4+1 (0,1,1*,1,1)
5. Matias Nielsen – 8+2 (2,2,1,1*,2*)
6. Theo Johansson – 4+1 (1*,0,0,0,3)

Bieg po biegu:
1. Jakobsen, Andersen, Lindbaeck, Liljekvist – 1:5 – (1:5)
2. Nilsson, Thorssell, Hellstroem-Baengs, Kling – 4:2 – (5:7)
3. Berge, Nielsen, Johansson, Lundquist – 3:3 – (8:10)
4. Nilsson, Jakobsen, Andersen, Hellstroem-Baengs – 3:3 – (11:13)
5. Thorssell, Berge, Kling, Lundquist – 2:4 – (13:17)
6. Lindbaeck, Nielsen, Liljekvist, Johansson – 4:2 – (17:19)
7. Berge, Jakobsen, Andersen, Lundquist – 3:3 – (20:22)
8. Lindbaeck, Thorssell, Kling, Liljekvist – 3:3 – (23:25)
9. Nilsson, Hellstroem-Baengs, Nielsen, Johansson – 5:1 – (28:26)
10. Jakobsen, Liljekvist, Kling, Berge – 2:4 – (30:30)
11. Lindbaeck, Thorssell, Hellstroem-Baengs, Johansson – 4:2 – (34:32)
12. Nilsson, Andersen, Nielsen, Lundquist – 3:3 – (37:35)
13. Johansson, Liljekvist, Kling, Lundquist – 2:4 – (39:39)
14. Thorssell, Nielsen, Berge, Hellstroem-Baengs – 1:5 – (40:44)
15. Nilsson, Lindbaeck, Jakobsen, Andersen – 5:1 – (45:45)


Kumla Indianerna – 47 pkt.
1. Pontus Aspgren – 11+1 (3,2,3,2,1*)
2. Ludvig Lindgren – 7+1 (1,1*,1,1,3)
3. Joel Andersson – 5 (1,w,2,2,0)
4. Jonatan Grahn – 7+2 (3,1,1*,1*,1)
5. Jonas Jeppesen – 14 (3,3,3,3,2)
6. Christoffer Selvin – 3 (1,1,0,0,1)
7. Ludvig Selvin – ns

Lejonen Gislaved – 43 pkt.
1. Adrian Gała – 8 (w,3,2,0,3)
2. Linus Ekloef – 8+2 (2,2,2*,1*,1,0)
3. Mathias Thoernblom – 8+1 (0,2,2,2,0,2*)
4. Rene Bach – zastępstwo zawodnika
5. Robert Lambert – 17 (2,3,3,3,3,3)
6. William Bjoerling – 0 (0,0,d,-,0)
7. Casper Henriksson – 2 (0,0,2)

Bieg po biegu:
1. Aspgren, Ekloef, Lindgren, Gała (w) – 4:2 – (4:2)
2. Grahn, Ekloef, Andersson, Thoernblom – 4:2 – (8:4)
3. Jeppesen, Lambert, Selvin, Bjoerling – 4:2 – (12:6)
4. Gała, Ekloef, Grahn, Andersson (w) – 1:5 – (13:11)
5. Jeppesen, Thoernblom, Selvin, Henriksson – 4:2 – (17:13)
6. Lambert, Aspgren, Lindgren, Bjoerling – 3:3 – (20:16)
7. Jeppesen, Gała, Ekloef, Selvin – 3:3 – (23:19)
8. Aspgren, Thoernblom, Lindgren, Henriksson – 4:2 – (27:21)
9. Lambert, Andersson, Grahn, Bjoerling (d) – 3:3 – (30:24)
10. Jeppesen, Thoernblom, Lindgren, Gała – 4:2 – (34:26)
11. Lambert, Aspgren, Grahn, Thoernblom – 3:3 – (37:29)
12. Lambert, Andersson, Ekloef, Selvin – 2:4 – (39:33)
13. Lindgren, Henriksson, Selvin, Bjoerling – 4:2 – (43:35)
14. Gała, Thoernblom, Grahn, Andersson – 1:5 – (44:40)
15. Lambert, Jeppesen, Aspgren, Ekloef – 3:3 – (47:43)


Rospiggarna Hallstavik – 49 pkt.
1. Rasmus Jensen – 11 (1,3,2,3,2)
2. Kenneth Hansen – 9 (3,1,0,3,2)
3. Tomas H. Jonasson – 10+1 (0,3,3,3,1*)
4. Kai Huckenbeck – 7+2 (2,2*,1,1,1*)
5. Timo Lahti – 9 (2,1,2,1,3)
6. Emil Millberg – 0 (-,-,-,0,-)
7. Daniel Henderson – 3+2 (1*,0,0,2*)

Vastervik Speedway – 41 pkt.
1. Mads Hansen – 6 (2,1,3,0,-)
2. Anton Karlsson – 3+1 (0,0,1,1*,1)
3. Linus Sundstroem – 8+1 (1,2*,3,2,0,0)
4. Mikkel Bech – 12 (3,3,1,2,3)
5. Sam Masters – 12 (3,2,2,2,3)
6. John Lindman – 0 (0,0,0,0,0)
7. Philip Olofsson – ns

Bieg po biegu:
1. (59,30) Hansen, Hansen, Jensen, Karlsson – 4:2 – (4:2)
2. (57,90) Bech, Huckenbeck, Sundstroem, Jonasson – 2:4 – (6:6)
3. (57,80) Masters, Lahti, Henderson, Lindman – 3:3 – (9:9)
4. (58,60) Jonasson, Huckenbeck, Hansen, Karlsson – 5:1 – (14:10)
5. (58,30) Bech, Sundstroem, Lahti, Henderson – 1:5 – (15:15)
6. (57,70) Jensen, Masters, Hansen, Lindman – 4:2 – (19:17)
7. (57,10) Hansen, Lahti, Karlsson, Henderson – 2:4 – (21:21)
8. (57,80) Sundstroem, Jensen, Bech, Hansen – 2:4 – (23:25)
9. (57,70) Jonasson, Masters, Huckenbeck, Lindman – 4:2 – (27:27)
10. (57,60) Hansen, Bech, Lahti, Hansen – 4:2 – (31:29)
11. (57,70) Jensen, Sundstroem, Huckenbeck, Lindman – 4:2 – (35:31)
12. (58,30) Jonasson, Masters, Karlsson, Millberg – 3:3 – (38:34)
13. (57,50) Lahti, Henderson, Karlsson, Lindman – 5:1 – (43:35)
14. (58,40) Masters, Hansen, Huckenbeck, Sundstroem – 3:3 – (46:38)
15. (57,90) Bech, Jensen, Jonasson, Sundstroem – 3:3 – (49:41)

21 sierpnia 2020 | 08:56

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *