Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Będzie smacznie. Car Gwarant Start rusza ze śniadaniami biznesowymi

Będzie z pewnością smacznie i oby z korzyścią dla klubu – tego życzyliby sobie kibice i z pewnością działacze. Car Gwarant Start rusza z nowym projektem marketingowym skierowanym do biznesu. Po Klubie 100, 300 i 500 przyszedł czas na tzw. spotkania networkingowe. 

Każdy z uczestników będzie miał szansę zaprezentować własną firmę, wymienić się wizytówką, a także pogłębić swoją wiedzę w wielu aspektach. Programy spotkań networkingowych funkcjonują na całym świecie. W bardziej, lub mniej znanych ośrodkach sportowych: żużlowych, piłkarskich, siatkarskich, tenisowych, itp.

W świecie sportu ważna jest tzw. „stabilność finansowa” dla klubu. Wielu potencjalnych darczyńców oprócz reklamy, która jest szalenie istotna z uwagi m.in. na konkurencję w szerokim tego słowa znaczeniu, coraz częściej poszukuje nowych wyzwań i korzyści dla swojej firmy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klub żużlowy GTM Start Gniezno uruchamia projekt „Śniadań biznesowych” we współpracy z doświadczoną firmą Sports Business Club z Grudziądza.

Pierwsze spotkanie dla zainteresowanych odbędzie się już w piątek, 19 stycznia. Jedna ważna uwaga – na poranną konsumpcję nie ma co się nastawiać, gdyż wydarzenie odbędzie się … wieczorem. Dlaczego więc nie kolacja biznesowa 😉

Jak czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie klubowej – „ Tego dnia w godzinach wieczornych dojdzie do pierwszego spotkania, a dla uczestników przygotowano liczne atrakcje – z ciekawymi gośćmi na czele. Warto nadmienić, iż organizatorzy przewidzieli mini turniej w grę w kręgle dla przedsiębiorców pod nazwą „I nieoficjalne mistrzostwa przedsiębiorców w bowlingu”.

Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne są pod adresem mailowym –  b.kapczynski@startgniezno.com

Zdj. www.rezydencja.pl

04 stycznia 2018 | 06:19

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *