Piłka nożna

Warta - Mieszko 3-3
Mieszko - Polonia 3-2
Huragan - Mieszko 1-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Start 21-32
Piotrcovia - MKS - 34-31
MKS - ....

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Czarny scenariusz potwierdzony. Kontuzja Damiana Stalkowskiego

Bardzo pechowo dla Damiana Stalkowskiego zakończył się piątkowy turniej Pfingstchallenge 2018 w Niemczech. W trzeciej odsłonie zawodów w Guestrow junior Car Gwarant Startu Gniezno zanotował groźny upadek.

Po tej kraksie Damian Stalkowski trafił na nosze, a następnie do ambulansu. Nim został przewieziony do szpitala. Co ważne, pierwsze doniesienia mówiły o tym, że junior Car Gwarant Startu Gniezno mógł ruszać rękami i nogami.

Niestety, po badaniach w szpitalu okazało się, że Stalkowski nabawił się kontuzji. Młodzieżowiec klubu z pierwszej stolicy Polski złamał kość strzałkową lewej nogi i do kraju wróci z gipsem.

Wobec urazu wychowanka bydgoskiej Polonii, Car Gwarant Start został z dwoma sprawnymi juniorami – Maksymilianem Bogdanowiczem oraz Norbertem Krakowiakiem. Ten drugi w sobotę ma jechać zawody w Równem.

Jeżeli pogoda stanęłaby na przeszkodzie i pierwszy półfinał IMEJ zostałby przełożony na niedzielę, to wówczas czerwono-czarni podczas wyjazdowego meczu z ROW-em Rybnik mogliby skorzystać jedynie z usług Bogdanowicza.

18 maja 2018 | 21:38

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *