Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Czarny scenariusz potwierdzony. Kontuzja Damiana Stalkowskiego

Bardzo pechowo dla Damiana Stalkowskiego zakończył się piątkowy turniej Pfingstchallenge 2018 w Niemczech. W trzeciej odsłonie zawodów w Guestrow junior Car Gwarant Startu Gniezno zanotował groźny upadek.

Po tej kraksie Damian Stalkowski trafił na nosze, a następnie do ambulansu. Nim został przewieziony do szpitala. Co ważne, pierwsze doniesienia mówiły o tym, że junior Car Gwarant Startu Gniezno mógł ruszać rękami i nogami.

Niestety, po badaniach w szpitalu okazało się, że Stalkowski nabawił się kontuzji. Młodzieżowiec klubu z pierwszej stolicy Polski złamał kość strzałkową lewej nogi i do kraju wróci z gipsem.

Wobec urazu wychowanka bydgoskiej Polonii, Car Gwarant Start został z dwoma sprawnymi juniorami – Maksymilianem Bogdanowiczem oraz Norbertem Krakowiakiem. Ten drugi w sobotę ma jechać zawody w Równem.

Jeżeli pogoda stanęłaby na przeszkodzie i pierwszy półfinał IMEJ zostałby przełożony na niedzielę, to wówczas czerwono-czarni podczas wyjazdowego meczu z ROW-em Rybnik mogliby skorzystać jedynie z usług Bogdanowicza.

18 maja 2018 | 21:38

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *