Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Czterokrotny mistrz świata znów przyjedzie do Gniezna!

W ostatnich dniach tor przy Wrzesińskiej 25 jest oblegany przez żużlowców z różnych klubów. Nie inaczej ma być w piątek, kiedy to do Gniezna przyjadą między innymi reprezentanci Stali Rzeszów. Na czele tej grupy stanie czterokrotny Indywidualny Mistrz Świata – Greg Hancock. 

Amerykanin już we wtorek kręcił próbne okrążenia przy W25. Kolejny trening na torze w pierwszej stolicy Polski utytułowany żużlowiec odbędzie w piątek. Oprócz niego, przyjazd do Gniezna awizowali również inni zawodnicy klubu z Rzeszowa.

W Grodzie Lecha mają pojawić się również między innymi Peter Ljung ze Stali Gorzów czy Jacob Thorssell, który w tym sezonie będzie bronić barw Falubazu Zielona Góra. Ciekawostką jest fakt, że w przeszłości obydwaj Szwedzi byli związani kontraktami ze Startem Gniezno. Piątkowy trening będzie zatem dla nich swojego rodzaju powrotem do historii.

Kolejne próbne jazdy odbędą też młodzi zawodnicy Car Gwarant Startu Gniezno – Norbert Krakowiak, Damian Stalkowski, a także Weronika Burlaga, dla której będzie to pierwszy wyjazd na tor przy W25 po zimowej przerwie. Podobnie sprawa wygląda w przypadku adeptów pracujących nad swoimi umiejętnościami w szkółce działającej przy GTM Start.

Początek piątkowej sesji treningowej zaplanowano na godzinę 14:00. Potrwa ona do 17:00.

Fot. monsterenergy.com

22 marca 2018 | 19:13

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *