Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Start - Lokomotiv 54-36
Landshut - Start 32-58
Start - Piła 49-41

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Czy Jurica Pavlic pojedzie w Gdańsku? Znamy odpowiedź!

Jako pierwsi dowiedzieliśmy się w magazynie Pitbike Gniezno KXD #SGLive, jaki jest plan Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno na sobotni mecz w Gdańsku. Okazuje się, że wygląda on tak, jak to, co mogliśmy obserwować podczas derbów Wielkopolski.

Podoba ci się Pitbike Gniezno KXD #SGLive? Wrzuć piątkę na nasz rozwój!

– W Gdańsku pojedzie Frederik. Będę w zespole, oczywiście w kevlarze i z motocyklami, ale i tak pojedzie Frederik – mówił nam Jurica Pavlic. – Na pewno nie chcę mu odebrać wejścia w zawody w Gdańsku. To by było tak, jakby mu powiedzieć: „ej, słabo jechałeś w Gnieźnie i teraz nie jedziesz”. A on spisał się naprawdę dobrze (6+2 pkt. – dop. red.) – dodał.

Założenia są takie, że od początku sobotniego spotkania w Gdańsku Pavlic zostanie w parku maszyn. Może zdarzyć się jednak tak, że później wyjedzie na tor.

Podoba ci się Pitbike Gniezno KXD #SGLive? Wrzuć piątkę na nasz rozwój!

– Żużel na pewno jest nieprzewidywalny i nie wiadomo, jak będzie. Założenie jest takie, że wszyscy dobrze wejdziemy w zawody i będzie grało. Jeżeli jednak ktoś naprawdę będzie czuł, że nie da rady punktować, to wtedy możemy coś wykombinować. Na pewno dla mnie to nie byłaby łatwa sytuacja, bo brakuje mi jazdy w zawodach. Jeżeli będzie jednak potrzeba, to jestem gotowy – podkreślił w Pitbike Gniezno KXD #SGLive.

Sobotni mecz w Gdańsku rozpocznie się o godzinie 16:30. Transmisja w nSport+.


23 lipca 2020 | 08:39

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *