Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

Czy to data Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego?

2 kwietnia – według naszych informacji, to najbardziej możliwy termin rozegrania Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego. Jest to wolna data w kalendarzu żużlowym, który niedawno poznaliśmy i działacze Car Gwarant Start nie ukrywają, że mają w głowach pomysł, by wykorzystać właśnie ten moment na rozegranie przy Wrzesińskiej tych prestiżowych zawodów.

Jak zobaczyłem terminarz ligowy, od razu rzuciła mi się w oczy wolna data 2 kwietnia i pomyslałem, że może właśnie na otwarcie sezonu zorganizować fajne ściganie – zdradził nam Rafael Wojciechowski, menadżer gnieźnieńskiej drużyny. – To są oczywiście na razie dywagacje, na pewno jeszcze będziemy się nad tym zastanawiać wspólnie. Mogę na razie powiedzieć tyle, że są szanse, że ten termin będzie poważnie brany pod uwagę. Dlatego, bo z jednej strony jesteśmy przyzwyczajeni, że w Święta Wielkanocne rozpoczynaliśmy ściganie. Ligowo ruszymy nieco później, więc czemu nie zacząć w tym terminie – dodaje.

W tym roku czeka nas wyjątkowa, bo 10 edycja „Korony”. Wypadałoby więc, by i stawka zawodników była adekwatna do rangi imprezy. Może to więc rzeczywiście dobry termin, by przyciągnąć do Gniezna kilku topowych żużlowców, którzy nie będą związani innymi obowiązkami? Odpowiedź poznamy zapewne niedługo.

Zdj. www.gniezno.eu

05 stycznia 2018 | 06:50

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *