Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

„Czysty” komplet Nilssona i koncertowa jazda Berntzona w Szwecji!

Czwartkowe mecze w szwedzkiej Allsvenskan były bardzo udane dla Kima Nilssona i Olivera Berntzona. Ten pierwszy zdobył 15 punktów, a drugi – 17 „oczek”. „Oli” przegrał tylko raz. W ostatnim wyścigu zawodów w Motali musiał uznać wyższość Kaia Huckenbecka.

W czwartek w Szwecji nie ścigali się Adrian Gała i Marcin Nowak. „Henioo” postawił na odpoczynek przed 1/4 finału Indywidualnych Mistrzostw Polski, z kolei Nowakowi w drodze do Kraju Trzech Koron zepsuł się bus.

Wyniki meczów z udziałem Olivera Berntzona i Kima Nilssona:

Piraterna Motala – 42 pkt
9. Daniel Davidsson – 8+1 (3,0,3,2*,0)
10. Victor Palovaara – 5 (1,2,2,0)
11. Jonas Davidsson – 6+1 (2,1*,2,1)
12. Kenny Wennerstam – 4+2 (1*,2,1*,0)
13. Kai Huckenbeck – 13 (2,3,2,3,3)
14. Johan Jensen – 1 (w,0,-,1)
15. Anton Karlsson – 5+1 (1,1*,d,0,3)

Griparna Nyköping – 48 pkt
1. Timo Lahti – 12+1 (2,3,3,2,2*)
2. Alexander Edberg – 2+1 (0,0,1*,1,0)
3. Linus Ekloef – 8+1 (0,1,2,3,1,1*)
4. Oliver Berntzon – 17 (3,3,3,3,3,2)
5. Marcin Nowak – zastępstwo zawodnika
6. William Bjoerling – 2+1 (2*,0,-,0)
7. Emil Millberg – 7+1 (3,1,0,1*,2)

Bieg po biegu:
1. Davidsson, Lahti, Palovaara, Edberg – 4:2 – (4:2)
2. Millberg, Bjoerling, Karlsson, Jensen (w) – 1:5 – (5:7)
3. Berntzon, Davidsson, Wennerstam, Ekloef – 3:3 – (8:10)
4. Lahti, Huckenbeck, Millberg, Jensen – 2:4 – (10:14)
5. Berntzon, Palovaara, Karlsson, Bjoerling – 3:3 – (13:17)
6. Lahti, Wennerstam, Davidsson, Edberg – 3:3 – (16:20)
7. Berntzon, Palovaara, Ekloef, Davidsson – 2:4 – (18:24)
8. Berntzon, Davidsson, Wennerstam, Millberg – 3:3 – (21:27)
9. Huckenbeck, Lahti, Edberg, Karlsson (d) – 3:3 – (24:30)
10. Davidsson, Ekloef, Millberg, Karlsson – 3:3 – (27:33)
11. Karlsson, Millberg, Jensen, Bjoerling – 4:2 – (31:35)
12. Ekloef, Huckenbeck, Edberg, Wennerstam – 2:4 – (33:39)
13. Berntzon, Lahti, Davidsson, Palovaara – 1:5 – (34:44)
14. Huckenbeck, Davidsson, Ekloef, Edberg – 5:1 – (39:45)
15. Huckenbeck, Berntzon, Ekloef, Davidsson – 3:3 – (42:48)

Vargarna Norrkoeping – 64
1.  Mathias Thoernblom – 8+1 (3,u,3,2*)
2. Joel Andersson – 11+3 (2*,3,2,2*,2*)
3. Erik Riss – 11+1 (3,3,2*,3)
4. Viktor Bergstroem – 7+1 (1,2*,3,1)
5. Kim Nilsson – 15 (3,3,3,3,3)
6. Dennis Fagerkrantz – 8+1 (2,2*,1,3)
7. Henrik Bergstroem – 4+2 (1*,0,2*,1)

Norra Speedwayalliansen – 25
1. John Lindman – 0 (w,d,d,-)
2. Timi Salonen – 3 (1,-,2,0,0,0)
3. Daniel Henderson – 11 (2,2,3,2,1,1)
4. Rasmus Broberg – 1+1 (0,1*,u,0)
5. Freddie Eriksson – 2 (0,d,1,d,-)
6. Jonathan Grahn – 4 (0,-,1,2,1)
7. Robin Norman – 4 (3,1,0,d)

Bieg po biegu:
1. Thoernblom, Andersson, Salonen, Lindman (w) – 5:1 – (5:1)
2.  Norman, Fagerkrantz, Bergstroem, Grahn – 3:3 – (8:4)
3.  Riss, Henderson, Bergstroem, Broberg – 4:2 – (12:6)
4. Nilsson, Fagerkrantz, Norman, Eriksson – 5:1 – (17:7)
5. Andersson, Henderson, Broberg, Bergstroem – 3:3 – (20:10)
6. Riss, Bergstroem, Eriksson (d), Lindman (d) – 5:1 – (25:11)
7. Henderson, Andersson, Broberg (u), Thoernblom (u) – 2:3 – (27:14)
8. Bergstroem, Riss, Eriksson, Norman – 5:1 – (32:15)
9. Nilsson, Salonen, Fagerkrantz, Lindman (d) – 4:2 – (36:17)
10. Thoernblom, Bergstroem, Grahn, Eriksson (d) – 5:1 – (41:18)
11. Fagerkrantz, Grahn, Bergstroem, Norman (d) – 4:2 – (45:20)
12. Nilsson, Henderson, Bergstroem, Salonen – 4:2 – (49:22)
13. Riss, Andersson, Grahn, Broberg – 5:1 – (54:23)
14. Nilsson, Thoernblom, Henderson, Salonen – 5:1 – (59:24)
15. Nilsson, Andersson, Henderson, Salonen – 5:1 – (64:25)

31 maja 2018 | 19:10

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *