Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

Dobra i zła wiadomość dla fanów Startu Gniezno

Mamy dwie ważne wiadomości dla fanów Startu Gniezno. Pierwsza jest zła, a druga na pewno wprawi w pozytywny nastrój. Zacznijmy od tego, że odwołany został sparing pomiędzy Car Gwarant Startem Gniezno a Polonią Bydgoszcz. Pozytywną informacją jest natomiast to, że już w poniedziałek czerwono-czarni planują wyjechać na domowy owal.

Odwołanie sparingu pomiędzy bydgoszczanami a gnieźnianami, który miał się odbyć 22 marca, jest spowodowane tym, że ekipa z miasta nad Brdą później rozpocznie przygotowania do sezonu 2018.

Jedną z ważniejszych wiadomości jest to, że w najbliższy weekend do Gniezna dotrą dmuchane bandy. Po zakończeniu ich montażu możliwe będzie przeprowadzenie pierwszych w tym roku treningów. – Wyjeżdżamy na tor w poniedziałek. Jak tylko warunki pogodowe pozwolą, będziemy jeździć codziennie – informuje Rafael Wojciechowski, menadżer Startu.

Po tym jak z terminarza czerwono-czarnych wypadł sparing z bydgoską Polonią, pierwszym spotkaniem z rywalem będzie Super Mecz z Fogo Unią Leszno. Pojedynek, który już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony kibiców, zaplanowano na niedzielę 25 marca. Sternicy obu zespołów chcą, aby ich podopieczni przystąpili do tego meczu odpowiednio przygotowani. W związku z tym niewykluczone jest przesunięcie Super Meczu na termin rezerwowy, tj. Lany Poniedziałek 2 kwietnia. Ostateczna decyzja w tej kwestii zapadnie w poniedziałek.

W trwającym tygodniu część zawodników z kadry Car Gwarant Start Gniezno korzysta z innych stadionów. Chorwat Jurica Pavlic trenuje na swoim domowym torze w Gorican. Adrian Gała jest w Niemczech, gdzie bierze udział w dwudniowej sesji treningowej na obiekcie w Neuenknick, a Marcin Nowak w czwartek skorzystał z toru w Rawiczu.

Źródło: GTM Start Gniezno + edycja SG.pl.

15 marca 2018 | 16:49

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *