Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Dwie prezentacje Startu i mecz charytatywny. Znamy szczegóły (wideo)

Kadra Car Gwarant Startu na sezon 2019 została w całości ogłoszona w ostatni dzień okienka transferowego. Wszystkie kontrakty zostały przesłane do Polskiego Związku Motorowego. Ponadto do zespołu licencyjnego PZMtrafił komplet wymaganych dokumentów do procesu licencyjnego. Warto dodać, że gnieźnieński klub w dniu 12 listopada przeszedł pozytywnie audyt. Pieczę nad całością dokumentacji trzymał dyrektor klubu Piotr Mikołajczak. Teraz działacze pierwszoligowca mogą w spokoju pracować nad kolejnymi tematami.

Jednym z nich jest oficjalna prezentacja dla fanów czerwono-czarnych. Odbędzie się ona – podobnie jak w poprzednich latach – na początku grudnia. Żużlowcy z kibicami spotkają się w hali widowiskowo-sportowej. W nowym budynku na terenie Gniezna, oddanym do użytku w tym roku, pomieści się 1500 osób. “Planujemy, żeby tylu kibiców zjawiło się na naszej prezentacji!” – mówi z optymizmem Bartosz Kapczyński, koordynator ds. marketingu w GTM Start Gniezno.

Na 9 grudnia zaplanowana została gala “Orły Startu 2018”. Rozpocznie się ona o godzinie 15.00. To wydarzenie odbywające się z myślą o sponsorach i partnerach klubu w zakończonym sezonie. Na ich ręce złożone zostaną specjalne podziękowania, a także zaprezentowana zostanie nowo zbudowana drużyna. “Było to ponad 100 podmiotów, którym dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie. Będą to duże firmy jak i ci najmniejsi, którzy również dołożyli swoją cegiełkę do tego sukcesu, do trzeciego miejsca w lidze.” – mówi B.Kapczyński. Chronologicznie, godzinę później, o 16.00, rozpocznie się mecz charytatywny “Gwiazdy na gwiazdkę”. “Wystąpią znane postacie – Piotr Zelt, Rafał Mroczek czy Jarek Jakimowicz. To tylko niektóre ze znanych osób z telewizji” – rekomenduje B.Kapczyński. Po drugiej stronie wystąpią m.in. zawodnicy Car Gwarant Startu Gniezno, a także spółdzielcy. Mecenasem tego meczu został jeden ze sponsorów GTM Start – Bank Spółdzielczy w Gnieźnie. Sam mecz będzie kolejną akcją na rzecz Bartka Labrenza. Na godzinę 17.30 zaplanowane zostało rozpoczęcie prezentacji Car Gwarant Startu Gniezno na sezon 2019. Po jej oficjalnej części kibice będą mieli swobodny dostęp do zawodników, możliwość zrobienia pamiątkowych fotek i zdobycia autografów. Na hali funkcjonować będzie stoisko Fundacji DKMS,  gdzie możliwa będzie rejestracja potencjalnych dawców szpiku w bazie Ośrodka Dawców Szpiku Fundacji DKMS. Kolejna akcja, to zbiórka karmy na rzecz zwierząt z gnieźnieńskiego schroniska. Sympatycy czerwono-czarnych zyskają również możliwość zakupu gadżetów w klubowych barwach. Dostępne będą również karnety – o rozpoczęciu ich sprzedaży (czas, ceny) wkrótce więcej informacji.

Prezentacja odbędzie się w nowej hali, która oddana została do użytku w tym roku. Będzie to pierwsze wydarzenie w tym miejscu odbywające się z udziałem środowiska żużlowego. “Bardzo się cieszę, że wykorzystujemy nasza nową halę, po to została ona zbudowana. Chcemy, aby odbywały się tam najważniejsze widowiska, a do takich zaliczam prezentację drużyny.”– mówi Tomasz Budasz, prezydent Gniezna. “Cieszę się, że w zespole są gnieźnianie. To dla nas ogromnie istotne, utożsamiamy się z naszymi zawodnikami. Zapraszam nie tylko na pokazanie naszych nowych twarzy w drużynie, całego zespołu, ale także do wspólnej zabawy na rzecz kolejnej osoby, której chcemy pomóc. Żużlowcy bardzo aktywnie i chętnie zawsze włączają się do takich akcji, do licytacji gadżetów sportowych. To świetne połączenie, pokazanie że wszyscy czujemy potrzebę wsparcia tych najbiedniejszych, a nasi sportowcy pokazują, że są gnieźnianami i świetnie się wspólnie z nami bawią na rzeczy tych, którzy potrzebują pomocy.” – dodaje włodarz miasta.

Zapraszamy – niedziela, 9 grudnia. Wstęp na halę jest darmowy!

Tekst: GTM Start Gniezno

15 listopada 2018 | 10:49

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *