Piłka nożna

Iskra - Mieszko 2-1
Mieszko - Tarnovia 5-4
Victoria - Mieszko 0-0

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71
AZS - MKK 88-82

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Start 19-22
Młyny - MKS 30-20
Hagard - Szczypiorniak 32-24

Futsal

Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3
TAF - KS 7-5

Dwucyfrówki zawodników Startu w Szwecji

Kolejne udane występy mają za sobą Kim Nilsson i Oliver Berntzon. We wtorkowych meczach szwedzkiej Elitserien zawodnicy Car Gwarant Startu Gniezno byli solidnymi ogniwami swoich zespołów. Kim zainkasował 12 punktów, natomiast „Oli” zapisał przy swoim nazwisku jedno „oczko” mniej.

Rospiggarna Hallstavik – 38 pkt.
9. Jason Doyle – 11+1 (2,3,2,3,1*)
10. Sam Masters – 3+1 (1*,1,1,-,0)
11. Andreas Jonsson – 1+1 (0,1*,d,d)
12. Max Fricke – 8 (1,2,3,0,2)
13. Robert Lambert – 2 (1,1,-,0)
14. Tero Aarnio – 3 (1,0,0,2)
15. Jacob Thorssell – 10+1 (3,3,1*,2,1)

Dackarna Malilla – 52 pkt.
1. Greg Hancock – 10+2 (3,3,2*,2*,0)
2. Hans Andersen – 0 (0,0,-,-)
3. Patryk Dudek – 9+2 (2*,0,3,1*,3)
4. Oliver Berntzon – 11 (3,2,2,3,1)
5. Maciej Janowski – 12+1 (2*,2,3,2,3)
6. Joel Kling – 2 (2,0,0)
7. Paweł Przedpełski – 8+1 (0,3,1*,3,1)

Bieg po biegu:
1. Hancock, Doyle, Masters, Andersen – 3:3 – (3:3)
2. Thorssell, Kling, Aarnio, Przedpełski – 4:2 – (7:5)
3. Berntzon, Dudek, Fricke, Jonsson – 1:5 – (8:10)
4. Przedpełski, Janowski, Lambert, Aarnio – 1:5 – (9:15)
5. Thorssell, Berntzon, Masters, Kling – 4:2 – (13:17)
6. Hancock, Fricke, Jonsson, Andersen – 3:3 – (16:20)
7. Doyle, Berntzon, Masters, Dudek – 4:2 – (20:22)
8. Fricke, Janowski, Przedpełski, Jonsson (d) – 3:3 – (23:25)
9. Przedpełski, Hancock, Lambert, Aarnio – 1:5 – (24:30)
10. Janowski, Doyle, Thorssell, Kling – 3:3 – (27:33)
11. Dudek, Thorssell, Przedpełski, Fricke – 2:4 – (29:37)
12. Berntzon, Hancock, Thorssell, Jonsson (d) – 1:5 – (30:42)
13. Doyle, Janowski, Dudek, Lambert – 3:3 – (33:45)
14. Dudek, Aarnio, Berntzon, Masters – 2:4 – (35:49)
15. Janowski, Fricke, Doyle, Hancock – 3:3 – (38:52)


Masarna Avesta – 45 pkt.
9. Antonio Lindbaeck – 13 (2,3,3,3,2)
10. Joel Andersson – 4+1 (1*,2,0,1)
11. Kim Nilsson – 12 (2,3,3,3,1)
12. Artur Czaja – 6+3 (1*,2*,2*,1,0)
13. Linus Sundstroem – 5+1 (3,1,0,0,1*)
14. Emil Millberg – 1+1 (1*,d,0)
15. Jesper Persson – 4+1 (2,1*,1)

Eskilstuna Smederna – 45 pkt.
1. Fredrik Lindgren – 9+1 (3,1,2*,0,3)
2. Andrzej Lebiediew – 3 (d,d,-,3)
3. Michael Jepsen Jensen – 11+2 (3,2,3,2*,1*,0)
4. Mikkel Michelsen – 9+1 (0,3,1*,2,3)
5. Pontus Aspgren – 9+1 (2,1,2,2,2*)
6. Alexander Woentin – 0 (w,ns,ns)
7. Linus Ekloef – 4+1 (3,1*,0)

Bieg po biegu:
1. Lindgren, Lindbaeck, Andersson, Lebiediew (d) – 3:3 – (3:3)
2. Ekloef, Persson, Millberg, Woentin (w) – 3:3 – (6:6)
3. Jepsen Jensen, Nilsson, Czaja, Michelsen – 3:3 – (9:9)
4. Sundstroem, Aspgren, Ekloef, Millberg (d) – 3:3 – (12:12)
5. Michelsen, Andersson, Persson, Woentin – 3:3 – (15:15)
6. Nilsson, Czaja, Lindgren, Lebiediew (d) – 5:1 – (20:16)
7. Lindbaeck, Jepsen Jensen, Michelsen, Andersson – 3:3 – (23:19)
8. Nilsson, Czaja, Aspgren, Ekloef – 5:1 – (28:20)
9. Jepsen Jensen, Lindgren, Sundstroem, Millberg – 1:5 – (29:25)
10. Lindbaeck, Aspgren, Persson, Woentin – 4:2 – (33:27)
11. Lebiediew, Jepsen Jensen, Czaja, Sundstroem – 1:5 – (34:32)
12. Nilsson, Michelsen, Andersson, Lindgren – 4:2 – (38:34)
13. Lindbaeck, Aspgren, Jepsen Jensen, Sundstroem – 3:3 – (41:37)
14. Lindgren, Lindbaeck, Sundstroem, Jepsen Jensen – 3:3 – (44:40)
15. Michelsen, Aspgren, Nilsson, Czaja – 1:5 – (45:45)

07 sierpnia 2018 | 20:00

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *