Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

E. Krcmar: „Przepraszam za słaby wynik. Chcę dalej jeździć w Starcie”

Eduard Krcmar był najsłabszym seniorskim ogniwem Car Gwarant Startu Gniezno podczas niedzielnego spotkania w Rybniku. Czech zapisał przy swoim nazwisku tylko trzy punkty. Co powiedział nam po zakończeniu tego meczu?

Mateusz Domański, SportoweGniezno.pl: Wywalczyłeś tylko trzy punkty. Co poszło nie tak?

Eduard Krcmar, zawodnik Car Gwarant Startu Gniezno: To były dla mnie ciężkie zawody. Na początku nie mogłem dopasować moich motocykli. Nie chciałem zrobić tylko trzech punktów. Tradycyjnie chciałem zdobyć ich jak najwięcej. Z takiego punktowania nie mogę być zadowolony. Przepraszam wszystkich za tak słaby wynik. Jak nie idzie, to nie idzie. Cały czas coś szukałem. Od połowy meczu było trochę lepiej. Powinno być tak jednak wcześniej. Do połowy szukałem…

Było widać, że twoi koledzy też mieli problemy z dopasowaniem się do tego toru – były lepsze i gorsze wyścigi. Naradzaliście się i podpowiadaliście sobie nawzajem?

Cały czas dyskutowaliśmy. Rozmawialiśmy, kto jakie ma przełożenia. Wiadomo jednak, że wszyscy mają inne silniki, więc jest ciężko. Nie będą wszystkim pasować takie same ustawienia. W Polsce mam już koniec sezonu. Musimy pracować, by kolejny był lepszy.

Spodziewaliście się takiego toru?

Myślałem, że będzie inaczej. Tor był w miarę dobry. Ciężko było się do niego dopasować…

Masz ważny kontrakt w Starcie Gniezno na przyszły sezon. Chciałbyś dalej jeździć w tym klubie?

Tak, mam kontrakt na dwa lata. Na pewno chciałbym dalej jeździć w Starcie Gniezno. Jestem zadowolony ze współpracy z tym klubem. Wszyscy są w porządku – zarówno działacze, menadżer, trener, jak i kibice. Chciałbym zostać w Starcie. Na pewno dobrze się przygotuję, by w przyszłym sezonie było lepiej.

A jakie pomysły, by faktycznie było lepiej?

Na pewno muszę wszystko poukładać sobie w głowie, żeby było bez stresu. Do tego jakiś sprzęt trzeba kupić. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Całą zimę będę pracował, aby na początku sezonu było dobrze.

Czyli ta głowa czasami nie wytrzymywała?

Nie, ale chwilami było trochę nerwowo. Nie było łatwo, kiedy zostałem odstawiony od składu i później wróciłem po przerwie.

Trudno było wrócić?

Chciałem się pokazać z jak najlepszej strony. Zawsze im bardziej człowiek chce, tym trudniej idzie. Jedziemy dalej i mam nadzieję, że będzie dobrze.

Fot. Ilona Jasica

09 września 2018 | 18:59

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *