Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

Elitserien: Nilsson lepszy od Berntzona

We wtorek kolejne mecze w lidze szwedzkiej zaliczyli obcokrajowcy Car Gwarant Startu Gniezno. W spotkaniu Dackarna Malilla – Kumla Indianerna siedem „oczek” i bonus wywalczył Oliver Berntzon, z kolei w starciu Lejonen Gislaved z Masarną Avesta 10 punktów i dwa bonusy zapisał przy swoim nazwisku Kim Nilsson.

Wyniki (za WP SportoweFakty):

Dackarna Malilla – 49 pkt.
9. Greg Hancock – 14+1 (3,3,3,2*,3)
10. Paweł Przedpełski – 4+1 (2*,2,0,0)
11. Oliver Berntzon – 7+1 (1*,1,3,2,0)
12. Patryk Dudek – 10+1 (2,3,2*,2,1)
13. Maciej Janowski – 9 (3,3,0,3,0)
14. Hans Andersen – 4 (3,1,0)
15. Joel Kling – 1+1 (0,1*,0)

Kumla Indianerna – 41 pkt.
1. Tai Woffinden – 12+1 (1,2,2,3,3,1*)
2. Kacper Gomólski – 0 (0,0,-,-)
3. Kenneth Bjerre – 8+1 (3,1*,1,0,3)
4. Anders Thomsen – 9+1 (0,3,2,1*,1,2)
5. Vaclav Milik – 8+1 (2,1,2,1,2*)
6. Ludvig Lindgren – 3+1 (2,0,1*)
7. Victor Palovaara – 1+1 (1*,0,d)

Bieg po biegu:
1. Hancock, Przedpełski, Woffinden, Gomólski – 5:1 – (5:1)
2. Andersen, Lindgren, Palovaara, Kling – 3:3 – (8:4)
3. Bjerre, Dudek, Berntzon, Thomsen – 3:3 – (11:7)
4. Janowski, Milik, Andersen, Palovaara – 4:2 – (15:9)
5. Thomsen, Przedpełski, Kling, Lindgren – 3:3 – (18:12)
6. Dudek, Woffinden, Berntzon, Gomólski – 4:2 – (22:14)
7. Hancock, Thomsen, Bjerre, Przedpełski – 3:3 – (25:17)
8. Berntzon, Dudek, Milik, Palovaara (d) – 5:1 – (30:18)
9. Janowski, Woffinden, Thomsen, Andersen – 3:3 – (33:21)
10. Hancock, Milik, Lindgren, Kling – 3:3 – (36:24)
11. Woffinden, Dudek, Bjerre, Janowski – 2:4 – (38:28)
12. Woffinden, Berntzon, Thomsen, Przedpełski – 2:4 – (40:32)
13. Janowski, Hancock, Milik, Bjerre – 5:1 – (45:33)
14. Bjerre, Milik, Dudek, Berntzon – 1:5 – (46:38)
15. Hancock, Thomsen, Woffinden, Janowski – 3:3 – (49:41)

Lejonen Gislaved – 49 pkt.
9. Kacper Woryna – 5+1 (1,0,2,1,1*)
10. Rohan Tungate – 14 (3,3,3,3,2)
11. Piotr Pawlicki – 13+1 (3,2,3,2*,3)
12. Maksym Drabik – 9+3 (1,1*,2*,3,2*)
13. Mathias Thoernblom – 3 (2,1,0,0)
14. Viktor Bergstroem – 4+1 (3,1*,0)
15. Alexander Edberg – 1 (1,0,0)

Masarna Avesta – 41 pkt.
1. Antonio Lindbaeck – 10 (2,3,3,1,1)
2. John Lindman – 1+1 (0,0,-,1*)
3. Kim Nilsson – 10+2 (2,1*,2*,2,3,0)
4. Joel Andersson – 4 (0,2,2,0,0)
5. Linus Sundstroem – 12+1 (3,1,3,2*,3)
6. Jesper Persson – 2+1 (0,1*,1)
7. Emil Millberg – 2 (2,0,0)

Bieg po biegu:
1. Tungate, Lindbaeck, Woryna, Lindman – 4:2 – (4:2)
2. Bergstroem, Millberg, Edberg, Persson – 4:2 – (8:4)
3. Pawlicki, Nilsson, Drabik, Andersson – 4:2 – (12:6)
4. Sundstroem, Thoernblom, Bergstroem, Millberg – 3:3 – (15:9)
5. Tungate, Andersson, Persson, Edberg – 3:3 – (18:12)
6. Lindbaeck, Pawlicki, Drabik, Lindman – 3:3 – (21:15)
7. Tungate, Andersson, Nilsson, Woryna – 3:3 – (24:18)
8. Pawlicki, Drabik, Sundstroem, Millberg – 5:1 – (29:19)
9. Lindbaeck, Nilsson, Thoernblom, Bergstroem – 1:5 – (30:24)
10. Sundstroem, Woryna, Persson, Edberg – 2:4 – (32:28)
11. Drabik, Nilsson, Lindman, Thoernblom – 3:3 – (35:31)
12. Tungate, Pawlicki, Lindbaeck, Andersson – 5:1 – (40:32)
13. Nilsson, Sundstroem, Woryna, Thoernblom – 1:5 – (41:37)
14. Sundstroem, Tungate, Woryna, Andersson – 3:3 – (44:40)
15. Pawlicki, Drabik, Lindbaeck, Nilsson – 5:1 – (49:41)

01 sierpnia 2018 | 08:49

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *