Piłka nożna

Obra - Mieszko 0-3
Mieszko - .......
Mieszko - .......

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Elitserien: solidny Berntzon, dwucyfrówka Nilssona

Kolejne udane występy w lidze szwedzkiej zaliczyli reprezentanci Car Gwarant Startu Gniezno – Oliver Berntzon i Kim Nilsson. Pierwszy z nich był jednym z liderów Dackarny Malilla, natomiast drugi zainkasował jedenaście punktów dla Masarny Avesta. Mimo to drużyna Nilssona przegrała na własnym torze.

Punktacja:

Dackarna Malilla – 49 pkt
1. Greg Hancock – 8+1 (2,3,2,1*,0)
2. Paweł Przedpełski – 6+2 (1*,3,d,2*)
3. Oliver Berntzon – 9 (2,3,1,3,0)
4. Patryk Dudek – 7+1 (1*,0,d,3,3)
5. Maciej Janowski – 10+2 (1*,2,2*,2,3)
6. Hans Andersen – 6+1 (3,2,1*)
7. Joel Kling – 3+2 (0,2*,1*)

Eskilstuna Smederna – 41 pkt
1. Andrzej Lebiediew – 5+2 (3,1*,0,0,1*)
2. Mikkel Michelsen – 8 (0,2,3,1,2)
3. Michael Jepsen Jensen – 6+1 (3,2,0,0,1*)
4. Krzysztof Buczkowski – 2+1 (0,1,1*,-)
5. Niels Kristian Iversen – 14 (3,3,3,3,2)
6. Linus Ekloef – 2 (2,0,0)
7. Pontus Aspgren – 4+2 (1*,0,2*,1)

Bieg po biegu:
1. Lebiediew, Hancock, Przedpełski, Michelsen – 3:3 – (3:3)
2. Andersen, Ekloef, Aspgren, Kling – 3:3 – (6:6)
3. Jepsen Jensen, Berntzon, Dudek, Buczkowski – 3:3 – (9:9)
4. Iversen, Andersen, Janowski, Aspgren – 3:3 – (12:12)
5. Przedpełski, Kling, Buczkowski, Ekloef – 5:1 – (17:13)
6. Berntzon, Michelsen, Lebiediew, Dudek – 3:3 – (20:16)
7. Hancock, Jepsen Jensen, Buczkowski, Przedpełski (d) – 3:3 – (23:19)
8. Iversen, Aspgren, Berntzon, Dudek (d/4) – 1:5 – (24:24)
9. Michelsen, Janowski, Andersen, Lebiediew – 3:3 – (27:27)
10. Iversen, Hancock, Kling, Ekloef – 3:3 – (30:30)
11. Dudek, Janowski, Michelsen, Jepsen Jensen – 5:1 – (35:31)
12. Berntzon, Przedpełski, Aspgren, Lebiediew – 5:1 – (40:32)
13. Iversen, Janowski, Hancock, Jepsen Jensen – 3:3 – (43:35)
14. Dudek, Michelsen, Jepsen Jensen, Hancock – 3:3 – (46:38)
15. Janowski, Iversen, Lebiediew, Berntzon – 3:3 – (49:41)

Punktacja:

Masarna Avesta – 43 pkt.
1.
Antonio Lindbaeck – 17 (3,3,2,3,3,3)
2. Joel Andersson – 4+1 (2*,2,0,0)
3. Kim Nilsson – 11 (3,3,2,2,1)
4. Artur Czaja – 3+2 (1,0,1*,-,1*)
5. Linus Sundstroem – 7 (2,1,1,1,2)
6. Jesper Persson – 0 (0,0,0)
7. Emil Millberg – 1 (1,0,0)

Vetlanda Speedway – 47 pkt.
1.
Artiom Łaguta – zastępstwo zawodnika
2. Szymon Woźniak – 6+2 (0,1*,2*,0,3,0)
3. Brady Kurtz – 6+1 (1,2,1*,2,0,0)
4. Tomas H. Jonasson – 11 (0,3,2,3,1,2)
5. Bartosz Zmarzlik – 16 (3,2,3,3,2,3)
6. Ricky Kling – 5 (3,1,1)
7. Magnus Karlsson – 3+1 (2*,1,0)

Bieg po biegu:
1. Lindbaeck, Andersson, Kurtz, Woźniak – 5:1 – (5:1)
2. Kling, Karlsson, Millberg, Persson – 1:5 – (6:6)
3. Nilsson, Kurtz, Czaja, Jonasson – 4:2 – (10:8)
4. Zmarzlik, Sundstroem, Karlsson, Persson – 2:4 – (12:12)
5. Jonasson, Andersson, Kling, Millberg – 2:4 – (14:16)
6. Nilsson, Zmarzlik, Woźniak, Czaja – 3:3 – (17:19)
7. Lindbaeck, Jonasson, Kurtz, Andersson – 3:3 – (20:22)
8. Zmarzlik, Nilsson, Czaja, Karlsson – 3:3 – (23:25)
9. Jonasson, Woźniak, Sundstroem, Persson – 1:5 – (24:30)
10. Zmarzlik, Lindbaeck, Kling, Millberg – 2:4 – (26:34)
11. Lindbaeck, Kurtz, Sundstroem, Woźniak – 4:2 – (30:36)
12. Woźniak, Nilsson, Jonasson, Andersson – 2:4 – (32:40)
13. Lindbaeck, Zmarzlik, Sundstroem, Kurtz – 4:2 – (36:42)
14. Zmarzlik, Sundstroem, Czaja, Kurtz – 3:3 – (39:45)
15. Lindbaeck, Jonasson, Nilsson, Woźniak – 4:2 – (43:47)

Wyniki: WP SportoweFakty 

22 sierpnia 2018 | 08:49

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *