Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko - Centra 2-1
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74

Piłka ręczna

MKS - Ruch 33-28
SPR - Szczypiorniak - Acana 33-15
EKS - MKS 29-25

Futsal

KS - Bojano 5-3
Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4

Europoseł Ryszard Czarnecki patronem Super Meczu

25 marca na torze przy ulicy Wrzesińskiej w Gnieźnie odbędzie się SUPER MECZ. Wielkie widowiska mają to do siebie, że spotkanie zwycięskich drużyn z roku 2017, Car Gwarant Startu Gniezno i Fogo Unii Leszno, oparte są o znaczące osobowości. Tym razem nie tylko na torze zagoszczą wielkie nazwiska związane ze sportem żużlowym, ale i na trybunie zasiądą zacne osobowości na stałe z nim związane.

Patronat honorowy nad wydarzeniem SUPER MECZ, objął Pan Ryszard Czarnecki poseł do  Parlamentu Europejskiego z Wielkopolski.

W świecie sportu Ryszard Czarnecki znany jest jako wieloletni działacz żużlowy, a dzisiaj przyjaciel polskiego speedway’a wspierający szereg imprez żużlowych i na Ziemi Wielkopolskiej i całej Polsce.

Ryszard Czarnecki to patron honorowy, wielu zawodów międzynarodowych i meczów polskiej reprezentacji narodowej oraz imprez krajowych. Dlatego też trudno sobie wyobrazić, aby zabrakło go również podczas tak atrakcyjnego widowiska jakim jest SUPER MECZ w Gnieźnie, jego regionie.

Patron zawodów Ryszard Czarnecki powiedział: Jest dla mnie zaszczytem, że mogę objąć swoim patronatem prestiżowy mecz będący praktycznie początkiem sezonu żużlowego w naszym kraju. Jest to dla mnie tym większy honor , ze ekstraligę i drugą ligę w sezonie 2017 wygrały kluby z Wielkopolski. Życzę Państwu wiele emocji, a zawodnikom zaciętej rywalizacji, ale też bezpiecznej jazdy.”

Dodajmy, że wyjście z propozycją objęcia meczu patronatem to inicjatywa firmy, która jest współorganizatorem tego pojedynku – KFSport.

źródło:startgniezno.com

09 marca 2018 | 21:48

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *