Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Europoseł Ryszard Czarnecki patronem Super Meczu

25 marca na torze przy ulicy Wrzesińskiej w Gnieźnie odbędzie się SUPER MECZ. Wielkie widowiska mają to do siebie, że spotkanie zwycięskich drużyn z roku 2017, Car Gwarant Startu Gniezno i Fogo Unii Leszno, oparte są o znaczące osobowości. Tym razem nie tylko na torze zagoszczą wielkie nazwiska związane ze sportem żużlowym, ale i na trybunie zasiądą zacne osobowości na stałe z nim związane.

Patronat honorowy nad wydarzeniem SUPER MECZ, objął Pan Ryszard Czarnecki poseł do  Parlamentu Europejskiego z Wielkopolski.

W świecie sportu Ryszard Czarnecki znany jest jako wieloletni działacz żużlowy, a dzisiaj przyjaciel polskiego speedway’a wspierający szereg imprez żużlowych i na Ziemi Wielkopolskiej i całej Polsce.

Ryszard Czarnecki to patron honorowy, wielu zawodów międzynarodowych i meczów polskiej reprezentacji narodowej oraz imprez krajowych. Dlatego też trudno sobie wyobrazić, aby zabrakło go również podczas tak atrakcyjnego widowiska jakim jest SUPER MECZ w Gnieźnie, jego regionie.

Patron zawodów Ryszard Czarnecki powiedział: Jest dla mnie zaszczytem, że mogę objąć swoim patronatem prestiżowy mecz będący praktycznie początkiem sezonu żużlowego w naszym kraju. Jest to dla mnie tym większy honor , ze ekstraligę i drugą ligę w sezonie 2017 wygrały kluby z Wielkopolski. Życzę Państwu wiele emocji, a zawodnikom zaciętej rywalizacji, ale też bezpiecznej jazdy.”

Dodajmy, że wyjście z propozycją objęcia meczu patronatem to inicjatywa firmy, która jest współorganizatorem tego pojedynku – KFSport.

źródło:startgniezno.com

09 marca 2018 | 21:48

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *