Piłka nożna

Obra - Mieszko 0-3
Mieszko - SKP 2-0
Centra - Mieszko - 3-0

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Finał IMP nie dla żużlowców Startu. Nowak najbliżej awansu (wyniki)

Nie ułożyły się po myśli żużlowców Car Gwarant Startu Gniezno półfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na torze w Gnieźnie awansu nie zdołali wywalczyć Marcin Nowak i Mirosław Jabłoński, natomiast w Częstochowie słabo pojechał Adrian Gała.

O największym rozczarowaniu można mówić w kontekście występu Mirosława Jabłońskiego. Kapitan Car Gwarant Startu zainkasował na domowym torze zaledwie dwa punkty i, pomijając rezerwowych, zajął w turnieju ostatnie miejsce. Zdecydowanie lepiej spisał się Marcin Nowak. Niestety, osiem „oczek” nie wystarczyło, by wywalczyć przepustkę do finału w Lesznie.

Wyniki:
1. Dominik Kubera – 12 (2,1,3,3,3)
2. Kacper Woryna – 12 (1,3,3,2,3)
3. Zbigniew Suchecki – 11 (3,3,1,1,3)
4. Piotr Pawlicki – 11 (2,3,3,2,1)
5. Adrian Miedziński – 11 (2,3,2,2,2)

6. Mateusz Szczepaniak – 10 (3,2,1,3,1)

7. Marcin Nowak – 8 (1,1,3,3,0)
8. Oskar Fajfer – 8 (3,0,2,1,2)
9. Jarosław Hampel – 8 (3,2,0,1,2)
10. Krzysztof Buczkowski – 6 (0,2,1,d,3)
11. Paweł Przedpełski – 5 (2,0,2,0,1)
12. Dawid Lampart – 5 (1,2,2,d,0)
13. Daniel Jeleniewski – 4 (0,d,0,3,1)
14. Oskar Bober – 4 (1,1,1,1,w)
15. Krystian Pieszczek – 3 (t,1,0,2,0)
16. Mirosław Jabłoński – 2 (0,0,0,d,2)
17. Robert Chmiel – 0 (0)
18. Kacper Gomólski – ns

Bieg po biegu:
1. (64,56) Fajfer, Pawlicki, Bober, Chmiel
2. (65,05) Suchecki, Przedpełski, Woryna, Jabłoński
3. (64,63) Hampel, Miedziński, Lampart, Buczkowski
4. (65,75) Szczepaniak, Kubera, Nowak, Jeleniewski
5. (64,78) Suchecki, Buczkowski, Nowak, Fajfer
6. (65,13) Woryna, Lampart, Pieszczek, Jeleniewski (d)
7. (65,05) Pawlicki, Hampel, Kubera, Jabłoński
8. (65,95) Miedziński, Szczepaniak, Bober, Przedpełski
9. (65,25) Woryna, Fajfer, Szczepaniak, Hampel
10. (64,63) Kubera, Miedziński, Suchecki, Pieszczek
11. (64,43) Pawlicki, Przedpełski, Buczkowski, Jeleniewski
12. (65,75) Nowak, Lampart, Bober, Jabłoński
13. (65,63) Jeleniewski, Miedziński, Fajfer, Jabłoński (d)
14. (65,47) Nowak, Pieszczek, Hampel, Przedpełski
15. (65,50) Szczepaniak, Pawlicki, Suchecki, Lampart (d)
16. (66,10) Kubera, Woryna, Bober, Buczkowski (d)
17. (66,51) Kubera, Fajfer, Przedpełski, Lampart
18. (66,79) Buczkowski, Jabłoński, Szczepaniak, Pieszczek
19. (66,03) Woryna, Miedziński, Pawlicki, Nowak
20. (65,03) Suchecki, Hampel, Jeleniewski, Bober (w)

Pod Jasną Górą tylko jedno „oczko” wywalczyć zdołał Adrian Gała. To z pewnością nie był dzień „Henia”. Pozostaje wierzyć, że taki występ już mu się nie przydarzy.

Wyniki:
1. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 14 (3,2,3,3,3)
2. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – 13 (2,3,3,3,2)
3. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) – 13 (3,2,3,3,2)
4. Piotr Protasiewicz (Falubaz Zielona Góra) – 11 (0,3,2,3,3)
5. Norbert Kościuch (Orzeł Łódź) – 9 (1,1,3,1,3)
6. Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń) – 8 (2,3,1,1,1)
——————————————-
7. Tomasz Jędrzejak (Stal Rzeszów) – 7 (2,2,1,2,0) + 1. miejsce w biegu dodatkowym
————————————–
8. Damian Baliński (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) – 7 (2,3,0,d,2) + 2. miejsce w biegu dodatkowym
9. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) – 6 (0,0,2,1,3)
10. Grzegorz Zengota (Falubaz Zielona Góra) – 6 (1,0,1,2,2)
11. Sebastian Niedźwiedź (Falubaz Zielona Góra) – 6 (w,1,2,2,1)
12. Tobiasz Musielak (forBET Włókniarz Częstochowa) – 5 (-,2,2,t,1)
13. Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów) – 4 (3,0,1,0,0)
14. Karol Baran (Stal Rzeszów) – 4 (3,1,t,0,0)
15. Josh Grajczonek (Orzeł Łódź) – 3 (1,1,0,0,1)
16. Ernest Koza (Arge Speedway Wanda Kraków) – 2 (0,2)
17. Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno) – 1 (0,0,t,1,d)
18. Artur Czaja (ROW Rybnik) – 1 (1,0)

Bieg po biegu:
1. (67,17) Baran, Kaczmarek, Czaja, Niedźwiedź (w)
2. (66,22) Karczmarz, Jędrzejak, Grajczonek, Gała
3. (65,74) Smektała, Drabik, Kościuch, Protasiewicz
4. (66,13) Kołodziej, Baliński, Zengota, Lampart
5. (67,08) Kaczmarek, Smektała, Grajczonek, Lampart
6. (66,79) Baliński, Musielak, Kościuch, Gała
7. (66,30) Protasiewicz, Jędrzejak, Niedźwiedź, Zengota
8. (66,65) Drabik, Kołodziej, Baran, Karczmarz
9. (67,22) Kołodziej, Protasiewicz, Kaczmarek, Koza
10. (67,30) Drabik, Musielak, Zengota, Grajczonek
11. (67,66) Smektała, Niedźwiedź, Karczmarz, Baliński
12. (67,20) Kościuch, Lampart, Jędrzejak, Czaja
13. (67,05) Drabik, Jędrzejak, Kaczmarek, Baliński (d)
14. (67,80) Protasiewicz, Koza, Lampart, Karczmarz
15. (68,05) Kołodziej, Niedźwiedź, Kościuch, Grajczonek
16. (67,85) Smektała, Zengota, Gała, Baran
17. (68,19) Kościuch, Zengota, Kaczmarek, Karczmarz
18. (67,99) Smektała, Kołodziej, Musielak, Jędrzejak
19. (67,85) Lampart, Drabik, Niedźwiedź, Gała (d)
20. (68,19) Protasiewicz, Baliński, Grajczonek, Baran
dodatkowy o siódme miejsce. (68,36) Jędrzejak, Baliński

Wyniki za WP SportoweFakty

Już w sobotę zaprezentujemy Państwu poturniejowe komentarze przedstawicieli Car Gwarant Startu Gniezno.

06 lipca 2018 | 20:05

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *