Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Pyra - MKK 82-73
ŁKS Youth - MKK 72-110
MKK - Ciech 59-77

Piłka ręczna

MKS - Galychanka 34-29
MKS - Piotrcovia 26-24
Start - MKS 28-29

Futsal

Orlik - KS 4-1
KS - Futsal 4-5
Futsal - KS 3-3

Finał MIMP nie dla juniorów Startu

We wtorek juniorzy Car Gwarant Startu Gniezno wystąpili w eliminacjach Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Niestety, żadnemu z nich nie udało się wywalczyć przepustki do finału. Najbliżej osiągnięcia tego celu był Norbert Krakowiak, któremu zabrakło dwóch punktów.

Norbert Krakowiak i Damian Stalkowski ścigali się na torze w Rybniku. Pierwszy z nich zapisał przy swoim nazwisku dziesięć punktów, a „Stalki” kończył zawody z dorobkiem dziewięciu „oczek”.

Wyniki:
1. Kamil Wieczorek – 13 (2,3,3,2,3)
2. Hubert Czerniawski – 13 (2,3,2,3,3)
3. Igor Kopeć-Sobczyński – 13 (3,2,3,2,3)
4. Wiktor Lampart – 12 (3,2,2,3,2)

5. Rafał Karczmarz – 12 (3,1,3,3,2)
6. Norbert Krakowiak – 10 (1,3,1,3,2)
7. Damian Stalkowski – 9 (2,1,1,2,3)
8. Lars Skupień – 7 (3,3,w,1,w)
9. Marcin Turowski – 7 (0,2,2,2,1)
10. Dawid Wawrzyniak – 5 (1,1,2,0,1)
11. Marcel Studziński – 4 (0,0,3,1,d)
12. Przemysław Giera – 4 (1,2,w,0,1)
13. Marcin Kościelski – 3 (0,0,0,1,2)
14. Mateusz Tonder – 3 (2,0,1,d,w)
15. Kamil Nowacki – 3 (1,0,1,1,0)
16. Przemysław Liszka – 1 (0,1,-,-,-)
17. Maciej Kuromonow – 0 (0,0)
18. Mateusz Tudzież – 0 (u)

Bieg po biegu:
1. (66,91) Skupień, Tonder, Giera, Liszka
2. (66,75) Lampart, Wieczorek, Wawrzyniak, Turowski
3. (66,96) Kopeć-Sobczyński, Stalkowski, Krakowiak, Kościelski
4. (65,91) Karczmarz, Czerniawski, Nowacki, Studziński
5. (66,92) Krakowiak, Giera, Wawrzyniak, Nowacki
6. (66,18) Wieczorek, Kopeć-Sobczyński, Karczmarz, Tonder
7. (65,91) Skupień, Turowski, Stalkowski, Studziński
8. (66,41) Czerniawski, Lampart, Liszka, Kościelski
9. (66,80) Wieczorek, Czerniawski, Stalkowski, Giera (w)
10. (65,86) Studziński, Wawrzyniak, Tonder, Kościelski
11. (65,32) Karczmarz, Lampart, Krakowiak, Skupień (w)
12. (65,96) Kopeć-Sobczyński, Turowski, Nowacki, Kuromonow
13. (65,80) Karczmarz, Turowski, Kościelski, Giera
14. (65,29) Lampart, Stalkowski, Nowacki, Tonder (d)
15. (65,83) Czerniawski, Kopeć-Sobczyński, Skupień, Wawrzyniak
16. (66,27) Krakowiak, Wieczorek, Studziński, Tudzież (u)
17. (67,63) Kopeć-Sobczyński, Lampart, Giera, Studziński (d)
18. (66,18) Czerniawski, Krakowiak, Turowski, Tonder (w)
19. (67,74) Wieczorek, Kościelski, Nowacki, Skupień (w)
20. (66,64) Stalkowski, Karczmarz, Wawrzyniak, Kuromonow

Na rawickim owalu wystąpił natomiast Maksymilian Bogdanowicz, który zainkasował siedem punktów.

Wyniki:
1. Alan Szczotka – 15 (3,3,3,3,3)
2. Mateusz Bartkowiak – 13 (3,3,3,1,3)
3. Jakub Miśkowiak – 12 (3,2,1,3,3)
4. Sebastian Niedźwiedź – 12 (2,3,3,2,2)

5. Wiktor Trofimow jr – 11 (1,2,3,2,3)

6. Karol Żupiński – 10 (2,3,2,1,2)
7. Szymon Szlauderbach – 9 (2,2,2,3,w)
8. Dominik Kossakowski – 7 (1,1,1,3,1)
9. Tomasz Orwat – 7 (2,1,2,0,2)
10. Maksymilian Bogdanowicz – 7 (1,2,2,2,w)
11. Denis Zieliński – 5 (1,w,2,1,1)
12. Marek Lutowicz – 4 (3,0,0,1,w)
13. Damian Lotarski – 4 (w,1,1,w,2)
14. Mateusz Jagła – 2 (0,1,0,0,1)
15. Aureliusz Bieliński – 2 (1,w,d,1,w)
16. Mateusz Błażykowski – 0 (0,w,-,-,-)
17. Damian Pawliczak – 0 (w,0,t,0,d)

Bieg po biegu:
1. (62,71) Miśkowiak, Szlauderbach, Trofimow jr, Błażykowski
2. (62,31) Bartkowiak, Żupiński, Kossakowski, Lotarski (w)
3. (62,97) Szczotka, Niedźwiedź, Bogdanowicz, Pawliczak (w)
4. (64,95) Lutowicz, Orwat, Bieliński, Jagła
5. (61,40) Bartkowiak, Szlauderbach, Orwat, Pawliczak
6. (62,18) Szczotka, Miśkowiak, Kossakowski, Lutowicz
7. (61,97) Niedźwiedź, Trofimow jr, Lotarski, Bieliński (w)
8. (63,91) Żupiński, Bogdanowicz, Jagła, Błażykowski (w)
9. (62,59) Niedźwiedź, Szlauderbach, Kossakowski, Jagła
10. (62,37) Bartkowiak, Bogdanowicz, Miśkowiak, Bieliński (d)
11. (62,25) Trofimow jr, Żupiński, Zieliński, Lutowicz
12. (63,32) Szczotka, Orwat, Lotarski, Zieliński (w)
13. (62,62) Szlauderbach, Bogdanowicz, Lutowicz, Lotarski (w)
14. (61,93) Miśkowiak, Niedźwiedź, Żupiński, Orwat
15. (62,94) Szczotka, Trofimow jr, Bartkowiak, Jagła
16. (64,00) Kossakowski, Zieliński, Bieliński, Pawliczak
17. (62,62) Szczotka, Żupiński, Zieliński, Szlauderbach (w)
18. (62,53) Miśkowiak, Lotarski, Jagła, Pawliczak (d)
19. (63,19) Trofimow jr, Orwat, Kossakowski, Bogdanowicz (w)
20. (61,94) Bartkowiak, Niedźwiedź, Zieliński, Lutowicz (w)

Wyniki za WP SportoweFakty

04 lipca 2018 | 09:15

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *