Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

Gniezno gospodarzem ostatniej żużlowej imprezy w Polsce?

Gniezno ma szanse zostać gospodarzem żużlowego turnieju gwiazdkowego. GKSŻ chce jego powrotu, a jedna z najważniejszych postaci w polskim żużlu już zdradziła, że nasze miasto jest kandydatem do jego zorganizowania.

Po kilku latach, do kalendarza sportu żużlowego ma szanse wrócić grudniowy turniej ze świąteczną otoczką. Kiedyś jeździli w nim czołowi zawodnicy i dziś miałoby to wyglądać podobnie. Główna Komisja Sportu Żużlowego naciska, by zawody wskrzesić i co ciekawe, miałyby one odbyć się w Gnieźnie. – To na razie pomysł, ale zarówno my jak i telewizja jesteśmy za tym, żeby go zrealizować. Rozmawiamy o tym także z klubem z Gniezna, bo właśnie tam miałaby odbyć się w tym roku zawody. Uważamy, że to ciekawa propozycja, bo takie turnieje nie odbywały się już dawno – mówi Zbigniew Fiałkowski, wiceprzewodniczący GKSŻ w rozmowie z WP SportoweFakty.pl

Zawody mają być transmitowane przez telewizję Canal+,o ile…. zawodnicy będą chcieli w nim jechać. WIęcej szczegółów na ten temat mamy poznać niebawem.

10 października 2022 | 13:45

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *