Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

Gwiazdorska obsada turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego!

Poznaliśmy kolejne nazwisko, które znalazło się na liście zawodników jubileuszowej X edycji zmagań o królewskie insygnia. Obsada już dziś wygląda imponująco, a to jeszcze nie wszystko!

Okrągła edycja powinna być wyjątkowa i wszystko wskazuje, że taka właśnie będzie. Organizatorzy od kilku tygodni stają na głowie, by przekonać do startu w Gnieźnie największe gwiazdy światowego speedwaya i na razie są w tym bardzo skuteczni. Do Emila Sajfutdinova, Nikiego Pedersena, Artioma Łaguty, Andrieja Lebiediewa, czy Linusa Sundstroema dołączył kolejny topowy zawodnik – Maciej Janowski. Reprezentant Betard Sparty to szósty zawodnik ligi pod względem średniej – 2.241/bieg. Na dwa turnieje przed zakończeniem cyklu Speedway Grand Prix zajmuje też trzecie miejsce w klasyfikacji.

Na stronach internetowych www.tubilety.pl trwa przedsprzedaż wejściówek na Aforti X Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego. Promocyjne ceny przedstawiają się następująco: trybuna kryta – 35 zł, sektory ABC – normalny – 25zł, ulgowy – 15 zł, dziecięcy – 10 zł. W sekretariacie GTM Start oraz punktach partnerskich bilety zakupić będzie można w tygodniu poprzedzającym imprezę. W dniu zawodów ceny wejściówek wzrosną. Organizator, tak jak w latach poprzednich, przygotuje okolicznościowe programy na te zawody. Cena programu to 10 zł.

21 września 2018 | 10:08

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *