Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Gwiazdorska obsada turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego!

Poznaliśmy kolejne nazwisko, które znalazło się na liście zawodników jubileuszowej X edycji zmagań o królewskie insygnia. Obsada już dziś wygląda imponująco, a to jeszcze nie wszystko!

Okrągła edycja powinna być wyjątkowa i wszystko wskazuje, że taka właśnie będzie. Organizatorzy od kilku tygodni stają na głowie, by przekonać do startu w Gnieźnie największe gwiazdy światowego speedwaya i na razie są w tym bardzo skuteczni. Do Emila Sajfutdinova, Nikiego Pedersena, Artioma Łaguty, Andrieja Lebiediewa, czy Linusa Sundstroema dołączył kolejny topowy zawodnik – Maciej Janowski. Reprezentant Betard Sparty to szósty zawodnik ligi pod względem średniej – 2.241/bieg. Na dwa turnieje przed zakończeniem cyklu Speedway Grand Prix zajmuje też trzecie miejsce w klasyfikacji.

Na stronach internetowych www.tubilety.pl trwa przedsprzedaż wejściówek na Aforti X Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego. Promocyjne ceny przedstawiają się następująco: trybuna kryta – 35 zł, sektory ABC – normalny – 25zł, ulgowy – 15 zł, dziecięcy – 10 zł. W sekretariacie GTM Start oraz punktach partnerskich bilety zakupić będzie można w tygodniu poprzedzającym imprezę. W dniu zawodów ceny wejściówek wzrosną. Organizator, tak jak w latach poprzednich, przygotuje okolicznościowe programy na te zawody. Cena programu to 10 zł.

21 września 2018 | 10:08

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *