Piłka nożna

Mieszko - Polonia 0-3
KKS II - Mieszko 2-2
Mieszko - LKS 2-4

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

J. Hampel: „Cieszę się z drugiego miejsca. Leon zwyciężył zasłużenie” (wypowiedzi)

Leon Madsen okazał się bezkonkurencyjny w ostatniej rundzie Tauron SEC i na Stadionie Śląskim w Chorzowie przypieczętował tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Srebrny medal trafił na konto Jarosława Hampela, a z brązu cieszył się Robert Lambert. Co najlepsi żużlowcy Starego Kontynentu powiedzieli po turnieju w „Kotle Czarownic”?

Leon Madsen (złoty medal w Tauron SEC 2018): Jestem zachwycony tą rundą. Co to były za zawody! Dziękuję firmie One Sport za przygotowanie takiego cyklu. Bardzo mocno się cieszę z wywalczonego tytułu. Tor był świetnie przygotowany i pozwolił na dobrą jazdę.

Jarosław Hampel (srebrny medal): Gratuluję Leonowi i Robertowi. Szczerze mówiąc, to Leon od początku sezonu jeździ bardzo dobrze i równo. We wszystkich rundach, poza jedną, w której się pomylił, mało przegrywał i jechał regularnie. Jest w wyśmienitej formie. Zwyciężył zasłużenie. Udowodnił, że jest bardzo szybki i dobrze dysponowany. Ja cieszę się z drugiego miejsca, o które powalczyłem z Robertem. W punktacji był dosyć duży ścisk. Początek i końcówka tych zawodów nie były dla mnie udane. Trochę punktów pozbierałem, ale nie obyło się bez błędów. Chciałbym trochę więcej, ale ogólnie jestem zadowolony.

Robert Lambert (brązowy medal): Jestem bardzo zadowolony z tego wyniku. Nie do końca spodziewałem się brązowego medalu. Chciałem zagwarantować sobie miejsce w przyszłorocznym cyklu. Top 5 to był plan minimum. Zdobycie brązu nie było łatwe.

15 września 2018 | 23:48

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *