Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Jak wyglądają finanse Startu przed play-offami?

Żużlowe play-offy są już na horyzoncie, postanowiliśmy więc zapytać, jak przed najważniejszymi meczami w sezonie wyglądają… finanse klubu. To także kluczowa kwestia w kwestii meczów o awans.

Jest takie powiedzenie, że ligi nie wygrywa nierzadko najsilniejsza ekipa, a ta która płaci do końca. Trudno się z nią nie zgodzić, bo w żadnej firmie zaległości nie sprzyjają atmosferze i wynikom. Tak jest także w sporcie. Jak zatem wyglądają finanse klubu z Wrzesińskiej?

Z tym pytaniem poszliśmy rzecz jasna do najważniejszej osoby w klubie. Prezes Paweł Siwiński przedstawił sprawę jasno i nie kryje, że w Gnieźnie się nie przelewa, ale wszystko jest pod kontrolą. – Finanse klubu wyglądają nieźle – słyszymy. – Są opóźnienia i tego nie ma co ukrywać, ale to nie jest żaden poważny problem. Żaden z zawodników nie jest z tego powodu nerwowy, bo wiedzą, że swoje pieniądze otrzymają. Przed rundą play-off chcemy większość faktur „wyczyścić”, tak żeby zawodnicy mieli na inwestycję przed play-off. Chcę uspokoić kibiców raz jeszcze przed najważniejszymi spotkaniami. Nie przelewa się oczywiście w Gnieźnie, ale my idziemy w obranym kierunku, żeby Start wyprowadzić na prostą

Ostatnie mecze w sezonie powinno dodatkowo solidnie zasilić kasę Startu. Gra o konkretną stawkę i z solidnymi rywalami na pewno ściągnie na trybuny kilka tysięcy fanów, pytanie, ilu z nich znów wybierze wariant „kanapowy” z pilotem w dłoni…. 

07 września 2023 | 21:05

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *