Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Jest nagroda, będzie relaks pod palmami. Aforti funduje żużlowcom obiecane wakacje

Jest obiecana nagroda dla młodzieżowców Aforti Start Gniezno. Jak ustaliliśmy, cała kadra, która wystąpiła w finale krajowego czempionatu, dostała propozycje zagranicznego wyjazdu na urlop pod palmami. Nie wszyscy jednak chcą z prezentu skorzystać.

Nagrody w postaci wakacyjnych wojaży, to w Starcie nic nowego. Identyczną sytuację mieliśmy dokładnie rok temu. Wówczas czerwono-czarni, którzy w świetnym stylu awansowali do 1.ligi wyjechali na jedną z hiszpańskich wysp, bo to obiecał im jeden ze sponsorów. Teraz identyczny bonus otrzymają juniorzy.

Udane występy w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów poskutkowały awansem do gorzowskiego finału i mimo, że najważniejszy turniej nie poszedł już po myśli gnieźnian, to i tak zasłużyli oni na specjalną premię. Tak przynajmniej uważa firma Aforti, która sponsorowała przez cały rok biało-niebieski team (to barwy warszawskiego holdingu, w których jeździli młodzieżowcy Startu) i teraz chce mu dodatkowo podziękować, fundując egzotyczny wyjazd.

Tak jak obiecaliśmy zespołowi podczas finału w Gorzowie, pojadą oni na zasłużony urlop. Zasłużony, bo mimo, że nie wygrali całej imprezy, to dla nas i tak zrobili bardzo dużo. Pojadą wszyscy, którzy byli członkami tej drużyny i nie jest to dla nas ważne, że część zmieniła klubowe barwy. Chcemy dotrzymać słowa i pokazać, że to jest nagroda za bardzo dobry wynik. My tak go oceniamy. To był bardzo dobry sezon, w wykonaniu tej grupy żużlowców podkreśla w rozmowie z naszym portalem, prezes zarządu Aforti Holding Klaudiusz Sytek.

Ustalenie dogodnego terminu wyjazdu nie było teraz co prawda łatwe, bo zarówno Norbert Krakowiak i Maksymilian Bogdanowicz przeszli do innych klubów, mając określone obowiązki wobec nowych pracodawców. Wiemy już, że do wyjazdu jednak dojdzie i to jeszcze w tym roku. Nikt na ujemne temperatury nie powinien narzekać, bo kierunkiem jest Egipt. – Zakładam, że ucieszą się z tej niespodzianki i będą dobrze tam wypoczywać i regenerować siły, przed nowymi rozgrywkami. Z tego co wiem, polecą już w przyszłym miesiącu – dodaje szef Aforti.

Jak dowiedzieliśmy się, nie wszyscy jednak wsiądą do samolotu. Z wyjazdu tuż przed świętami Bożego Narodzenia zrezygnowała Weronika Burlaga i jej na pewno tam zabraknie. Do Egiptu, wraz z przedstawicielami drużyny polecą więc Damian Stalkowski, Norbert Krakowiak i Maksymilian Bogdanowicz.

fot.shutterstock.com

29 listopada 2018 | 19:34

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *