Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Pyra - MKK 82-73
ŁKS Youth - MKK 72-110
MKK - Ciech 59-77

Piłka ręczna

MKS - Galychanka 34-29
MKS - Piotrcovia 26-24
Start - MKS 28-29

Futsal

Orlik - KS 4-1
KS - Futsal 4-5
Futsal - KS 3-3

Jurica Pavlic wraca do składu Startu Gniezno!

W poniedziałek Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno zmierzy się na wyjeździe z Lokomotivem Daugavpils. Menedżer gości Rafael Wojciechowski przedstawił już awizowany skład na to spotkanie.

W poniedziałkowym starciu w zespole czerwono-czarnych ma zabraknąć Olivera Berntzona. Jego miejsce zajmie Jurica Pavlic. – Oliver Berntzon również jest dostępny na mecz w Daugavplis. W czwartek wieczorem podejmiemy ostateczną decyzję, kto tam pojedzie. Najprawdopodobniej zobaczymy skład bez Olivera, a z Juricą Pavlicem – powiedział w czwartek menedżer Startu Rafael Wojciechowski.

Warto przypomnieć, że wcześniej Oliver Berntzon sygnalizował pewne problemy logistyczne. Szwed miał kłopot z przedostaniem się z Łotwy na wtorkowy mecz w Szwecji. Problem udało się rozwiązać, ale już po tym, jak Wojciechowski dogadał się z Pavlicem.

Póki co nie wiadomo, kto będzie drugim juniorem Startu. – To pytanie jest nie na miejscu i przed czasem. Dzisiaj (czwartek – dop. red.) mamy jeszcze zawody DMPJ w Lesznie. Najpierw je odjedźmy, a później zostanie podjęta decyzja. Pojedzie ten, kto obecnie jest w jak najlepszej formie – zaznaczył Wojciechowski. Wydaje się, że skład gnieźnian uzupełni Marcel Studziński.

Awizowany skład Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno: na mecz w Daugavpils:
1. Jurica Pavlic
2. Frederik Jakobsen
3. Timo Lahti
4. Oskar Fajfer
5. Adrian Gała
6. Damian Stalkowski
7.
8.

Początek meczu: 17:00 (bez transmisji w TV)

20 sierpnia 2020 | 13:34

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *