Piłka nożna

Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0
Mieszko - Centra 1-2

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - PKK 99 97-59
Transbruk - MKK 93-62
Wiara L. - MKK 73-77

Piłka ręczna

JKS - MKS 23-24
MKS - Energa 30-28
Szczypiorniak - Gwardia 30-48

Futsal

KS - TAF 9-1
Lębork - KS 11-2
KS - Red Devils 2-4

Kiedy poznamy nazwiska nowych żużlowców Startu?

Dziś (czwartek) w polskim żużlu ruszył okres transferowy. To czas, który teoretycznie powinien dostarczyć kibicom wielu emocji. W praktyce już wiele wiadomo, ale na oficjalne informacje musimy jeszcze trochę poczekać. Kiedy poznamy nazwiska nowych żużlowców Startu Gniezno?

Podpisanie kontraktów planujemy z dniem 14 listopada. Myślę, że od piątku będziemy prowadzić bardzo zaawansowane rozmowy, które będą miały na celu doprecyzowanie wszystkich szczegółów. Sądzę, że może częściowo ogłosimy nazwiska wcześniej, ale cały skład poznamy 14 listopada. Na ten dzień wstępnie planujemy konferencję prasową – powiedział Rafael Wojciechowski, menedżer Startu Gniezno.

Kibiców z pewnością ciekawi również to, kiedy drużyna Startu zostanie oficjalnie zaprezentowana. – Na pewno prezentacja odbędzie się na początku grudnia. Myślę, że między 6 a 9 grudnia. Szczegóły niebawem. Wstępny plan przewiduje, że odbędzie się ona w nowej hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Sportowej. Na szczegóły trzeba poczekać do 14 listopada. Wtedy będziemy mieć wszystko doprecyzowane – dodał przedstawiciel klubu z Wrzesińskiej 25.

Przyszłoroczne rozgrywki Nice 1. Ligi Żużlowej zapowiadają się bardzo interesująco. Zadaniem czerwono-czarnych będzie walka o awans do play-offów.

Myślę, że przyszły sezon będzie bardzo ciekawy. Przede wszystkim wydaje się, że pierwsza liga będzie jeszcze bardziej wyrównana i mocniejsza niż w tym sezonie, mimo że część czołowych zawodników z tego roku uciekła do ekstraligi. Sądzę, że przez to poziom sportowy drużyn bardziej się spłaszczy. Być może będzie jeden czy dwóch faworytów, jak chociażby ROW Rybnik. Uważam, że nasza drużyna też będzie bardzo mocna. Mamy założenie, by taki zespół zbudować. Przed drużyną zostanie postawiony taki cel, aby powalczyć o awans do fazy play-off – podsumował Rafael Wojciechowski.

01 listopada 2018 | 10:34

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *