Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

Kiedy poznamy nazwiska nowych żużlowców Startu?

Dziś (czwartek) w polskim żużlu ruszył okres transferowy. To czas, który teoretycznie powinien dostarczyć kibicom wielu emocji. W praktyce już wiele wiadomo, ale na oficjalne informacje musimy jeszcze trochę poczekać. Kiedy poznamy nazwiska nowych żużlowców Startu Gniezno?

Podpisanie kontraktów planujemy z dniem 14 listopada. Myślę, że od piątku będziemy prowadzić bardzo zaawansowane rozmowy, które będą miały na celu doprecyzowanie wszystkich szczegółów. Sądzę, że może częściowo ogłosimy nazwiska wcześniej, ale cały skład poznamy 14 listopada. Na ten dzień wstępnie planujemy konferencję prasową – powiedział Rafael Wojciechowski, menedżer Startu Gniezno.

Kibiców z pewnością ciekawi również to, kiedy drużyna Startu zostanie oficjalnie zaprezentowana. – Na pewno prezentacja odbędzie się na początku grudnia. Myślę, że między 6 a 9 grudnia. Szczegóły niebawem. Wstępny plan przewiduje, że odbędzie się ona w nowej hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Sportowej. Na szczegóły trzeba poczekać do 14 listopada. Wtedy będziemy mieć wszystko doprecyzowane – dodał przedstawiciel klubu z Wrzesińskiej 25.

Przyszłoroczne rozgrywki Nice 1. Ligi Żużlowej zapowiadają się bardzo interesująco. Zadaniem czerwono-czarnych będzie walka o awans do play-offów.

Myślę, że przyszły sezon będzie bardzo ciekawy. Przede wszystkim wydaje się, że pierwsza liga będzie jeszcze bardziej wyrównana i mocniejsza niż w tym sezonie, mimo że część czołowych zawodników z tego roku uciekła do ekstraligi. Sądzę, że przez to poziom sportowy drużyn bardziej się spłaszczy. Być może będzie jeden czy dwóch faworytów, jak chociażby ROW Rybnik. Uważam, że nasza drużyna też będzie bardzo mocna. Mamy założenie, by taki zespół zbudować. Przed drużyną zostanie postawiony taki cel, aby powalczyć o awans do fazy play-off – podsumował Rafael Wojciechowski.

01 listopada 2018 | 10:34

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *