Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Kolejne dwa mocne „ogniwa” Aforti X Turnieju o Koronę Chrobrego

Znamy kolejne dwa nazwiska uczestników Aforti X Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego. To miks doświadczenia i młodzieńczej fantazji.

Do przedstawionej już wcześniej obsady dołącza m.in. kolejny bardzo doświadczony żużlowiec, który niejednokrotnie miał okazję ścigać się na owalu przy Wrzesińskiej 25, a walka do ostatnich metrów nie jest mu obca. To Szwed Antonio Lindbaeck. Czy czarnoskóry jeździec sięgnie po królewską koronę?

Ale to nie wszystko. Poznaliśmy jeszcze jedno nazwisko. To jedna z gwiazd tegorocznego sezonu zaplecza ekstraligi – Duńczyk Mikkel Michelsen (na zdj.) Kiedy pojawił się w Gnieźnie z drużyną Zdunek Wybrzeże Gdańsk zanotował znakomity występ. W sześciu startach wywalczył szesnaście punktów. W klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników Nice 1.Ligi zajął 4. miejsce.

Na stronach internetowych www.tubilety.pl trwa przedsprzedaż wejściówek na Aforti X Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego. Promocyjne ceny przedstawiają się następująco: trybuna kryta – 35 zł, sektory ABC – normalny – 25zł, ulgowy – 15 zł, dziecięcy – 10 zł. W sekretariacie GTM Start oraz punktach partnerskich bilety zakupić będzie można w tygodniu poprzedzającym imprezę. W dniu zawodów ceny wejściówek wzrosną. Organizator, tak jak w latach poprzednich, przygotuje okolicznościowe programy na te zawody. Cena programu to 10 zł.

fot.speedwaynews.pl

23 września 2018 | 21:00

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *