Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Kolejny dwuletni kontrakt w Starcie Gniezno

W piątek światło dzienne ujrzała informacja na temat dalszej kariery Weroniki Burlagi. Okazuje się, że zawodniczka nie zmieni barw klubowych na następne dwa sezony. Stosowne dokumenty zostały już podpisane.

Weronika Burlaga ustaliła warunki dalszej współpracy z działaczami Car Gwarant Startu Gniezno i chce się dalej rozwijać w klubie z pierwszej stolicy Polski. Podpisanie kontraktu z Burlagą sprawiło, że powiększyła się formacja juniorska czerwono-czarnych. Oprócz wspomnianej zawodniczki, znajdują się w niej także Damian Stalkowski, Michał Lewandowski oraz Szymon Szwacher. Pewne jest, że nie jest to ostateczny skład kadry młodzieżowej Startu na sezon 2019.

Burlaga nie mogła być zadowolona ze swoich wyników w tym sezonie. Na przeszkodzie w częstej jeździe stanęła kontuzja. – Zdecydowanie po tym sezonie czuję niesmak i niedosyt. Miałam inne plany na cały sezon, niestety wszystko ułożyło się inaczej. Po kilku treningach wystąpiłam w zawodach i nabawiłam się kontuzji. Ponad trzy miesiące siedziałam na ławce. Wznowienie treningów po takiej długiej przerwie nie jest łatwą sprawą, ciężko było wjechać się w sezon. Niedosyt jest do teraz – mówi zawodniczka Startu.

W przyszłym roku Weronika Burlaga przystąpi do egzaminu maturalnego. W związku z tym czekać ją będzie sporo obowiązków. Treningi będzie trzeba połączyć z regularną nauką. Mimo to reprezentantka czerwono-czarnych z optymizmem spogląda w przyszłość. – Nazwisko Weronika Burlaga na pewno nie zniknie z żużlowego światka. Nowa umowa będzie na dwa lata, o ten i kolejny sezon kibice mogą być spokojni – dodaje.

Źródło: inf. własna + GTM Start

09 listopada 2018 | 13:10

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *