Piłka nożna

Mieszko - Polonia 0-3
KKS II - Mieszko 2-2
Mieszko - LKS 2-4

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Kolejny słaby występ Jabłońskiego

W niedzielę Mirosław Jabłoński wziął udział w turnieju o Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej na torze w Gdańsku. Niestety, zawodnik Car Gwarant Startu Gniezno ponownie zaprezentował się słabo. Młodszy z braci zapisał przy swoim nazwisku zaledwie trzy punkty, co pozwoliło na zajęcie 14. miejsca.

W końcowej klasyfikacji Jabłoński pokonał jedynie Dominika Kossakowskiego, Karola Żupińskiego i Marcina Turowskiego, który tego dnia był rezerwowym i nie pojawił się na torze. Cała trójka to juniorzy miejscowego Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Z dwoma pierwszymi kapitan Startu wygrał także w swoich wyścigach. Oprócz tego zdołał rozprawić się z Andreasem Jonssonem.

W Gdańsku miał jechać też Adrian Gała, ale na przeszkodzie stanęło zawieszenie związane z czerwoną kartką, którą obejrzał podczas ostatniego meczu ligowego z ROW-em Rybnik.

Wyniki:

1. Mikkel Michelsen – 15 (2,2,2,3,3,3)
2. Anders Thomsen – 13 +3 (0,3,3,2,3,2)
3. Robert Lambert – 13 (3,1,3,3,2,1)
4. Troy Batchelor – 9 +2 (3,1,1,2,2,0)
5. Peter Ljung – 11 +0 (2,3,3,3,0)
6. Andreas Jonsson – 10 +1 (3,3,2,2,0)
7. Tomasz Gapiński – 9 (1,3,2,1,2)
8. Mikkel Bech – 9 (2,2,1,1,3)
9. Wiktor Lampart – 8 (1,2,2,0,3)
10. Hans Andersen – 7 (3,2,1,0,1)
11. Norbert Kościuch – 7 (1,1,1,3,1)
12. Timo Lahti – 6 (2,0,d,2,2)
13. Kacper Woryna – 3 (0,0,3,w,d)
14. Mirosław Jabłoński – 3 (0,1,0,1,1)
15. Dominik Kossakowski – 2 (1,0,0,0,1)
16. Karol Żupiński – 1 (w,0,0,1,0)
17. Marcin Turowski – ns

Bieg po biegu:
1. (65,10) Andersen, Ljung, Lampart, Thomsen
2. (64,21) Batchelor, Bech, Kościuch, Jabłoński
3. (64,69) Lambert, Michelsen, Kossakowski, Żupiński (w)
4. (64,41) Jonsson, Lahti, Gapiński, Woryna
5. (65,41) Jonsson, Andersen, Kościuch, Kossakowski
6. (65,03) Gapiński, Lampart, Jabłoński, Żupiński
7. (64,63) Thomsen, Michelsen, Batchelor, Lahti
8. (65,50) Ljung, Bech, Lambert, Woryna
9. (66,19) Woryna, Michelsen, Andersen, Jabłoński
10. (66,16) Lambert, Lampart, Kościuch, Lahti (d)
11. (65,66) Thomsen, Gapiński, Bech, Kossakowski
12. (65,81) Ljung, Jonsson, Batchelor, Żupiński
13. (66,94) Lambert, Batchelor, Gapiński, Andersen
14. (65,38) Michelsen, Jonsson, Bech, Lampart
15. (66,34) Kościuch, Thomsen, Żupiński, Woryna (w)
16. (66,69) Ljung, Lahti, Jabłoński, Kossakowski
17. (67,13) Bech, Lahti, Andersen, Żupiński
18. (66,91) Lampart, Batchelor, Kossakowski, Woryna (d)
19. (66,16) Thomsen, Lambert, Jabłoński, Jonsson
20. (65,72) Michelsen, Gapiński, Kościuch, Ljung
barażowy. (67,78) Thomsen, Batchelor, Jonsson, Ljung
finałowy. (66,69) Michelsen, Thomsen, Lambert, Batchelor

Sędzia: Michał Sasień
Widzów: 800

Wyniki za WP SportoweFakty

08 lipca 2018 | 18:49

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *