Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

Konstelacja gwiazd przy W25

Dla kogoś nie wtajemniczonego mogło to wyglądać tak, jakby w Gnieźnie miał się odbyć finał IMP. Dudek, Protasiewicz, Zengota, Zmarzlik, Pawlicki, Jędrzejak, Woźniak – prawdziwa konstelacja gwiazd zjechała dziś na W25, by trenować na miejscowych owalu. 

Telefon menedżera Startu jest rozgrzany do granic możliwości od kilku dni. Do Gniezna, chce przyjechać w tej chwili każdy, komu zależy by jak najszybciej wsiąść na motocykl. Zjawili się więc najlepsi z najlepszych, którzy chwalili warunki jakie zastali przy Wrzesińskiej. – Jest dobrze. Jak na warunki jakie są w innych miejscach kraju, to Gniezno wygląda idealnie – mówił nam Dudek, dla którego był to drugi w tym roku wyjazd na tor. Prócz czołowych polskich żużlowców, nie zabrakło znów Kacpra Gomólskiego, Krzysztofa Buczkowskiego oraz gnieźnian – Jabłońskiego, Berntzona, Stalkowskiego, Krakowiaka, Nowaka czy Filipa Hjelmlanda mającego w Gnieźnie tzw. kontrakt warszawski. Jutro jak ustaliliśmy, na torze mają się pojawić pozostali czerwono-czarni – Kim Nilsson i Eduard Krcmar

Po południu zameldowali się też Hancock, Vaclaw Milik, Tomasz Jędrzejak, Gleb Czugunov, Szymon Woźniak, Andrej Lebedev, Adrian Miedziński i Nikolai Klindt.

 

20 marca 2018 | 13:42

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *