Piłka nożna

Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0
Mieszko - Centra 1-2

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - PKK 99 97-59
Transbruk - MKK 93-62
Wiara L. - MKK 73-77

Piłka ręczna

JKS - MKS 23-24
MKS - Energa 30-28
Szczypiorniak - Gwardia 30-48

Futsal

KS - TAF 9-1
Lębork - KS 11-2
KS - Red Devils 2-4

Konstelacja gwiazd przy W25

Dla kogoś nie wtajemniczonego mogło to wyglądać tak, jakby w Gnieźnie miał się odbyć finał IMP. Dudek, Protasiewicz, Zengota, Zmarzlik, Pawlicki, Jędrzejak, Woźniak – prawdziwa konstelacja gwiazd zjechała dziś na W25, by trenować na miejscowych owalu. 

Telefon menedżera Startu jest rozgrzany do granic możliwości od kilku dni. Do Gniezna, chce przyjechać w tej chwili każdy, komu zależy by jak najszybciej wsiąść na motocykl. Zjawili się więc najlepsi z najlepszych, którzy chwalili warunki jakie zastali przy Wrzesińskiej. – Jest dobrze. Jak na warunki jakie są w innych miejscach kraju, to Gniezno wygląda idealnie – mówił nam Dudek, dla którego był to drugi w tym roku wyjazd na tor. Prócz czołowych polskich żużlowców, nie zabrakło znów Kacpra Gomólskiego, Krzysztofa Buczkowskiego oraz gnieźnian – Jabłońskiego, Berntzona, Stalkowskiego, Krakowiaka, Nowaka czy Filipa Hjelmlanda mającego w Gnieźnie tzw. kontrakt warszawski. Jutro jak ustaliliśmy, na torze mają się pojawić pozostali czerwono-czarni – Kim Nilsson i Eduard Krcmar

Po południu zameldowali się też Hancock, Vaclaw Milik, Tomasz Jędrzejak, Gleb Czugunov, Szymon Woźniak, Andrej Lebedev, Adrian Miedziński i Nikolai Klindt.

 

20 marca 2018 | 13:42

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *