Piłka nożna

Mieszko - Polonia 0-3
KKS II - Mieszko 2-2
Mieszko - LKS 2-4

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Liga szwedzka. Wyśmienici Jakobsen i Lahti. Jak poszło reszcie?

Zawodnicy Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno mają za sobą kolejne występy w najwyższej szwedzkiej klasie rozgrywkowej. Najlepiej wypadli tym razem Frederik Jakobsen i Timo Lahti. A jak poszło pozostałym? Prezentujemy komplet wyników meczów z udziałem czerwono-czarnych (za WP SportoweFakty).

Rospiggarna Hallstavik – 49 pkt.
1. Rasmus Jensen – 12 (3,3,3,2,1)
2. Kenneth Hansen – 5+2 (1,2*,w,1,1*)
3. Tomas H. Jonasson – 5 (0,1,u,2,2)
4. Kai Huckenbeck – 11+1 (3,3,2,1*,2)
5. Timo Lahti – 14 (3,3,2,3,3)
6. Daniel Henderson – 2+1 (1,0,1*,0,0)
7. Emil Millberg – ns

Vetlanda Speedway – 41 pkt.
1. Peter Ljung – zastępstwo zawodnika
2. Victor Palovaara – 6 (0,0,3,0,-,3)
3. Brady Kurtz – 16 (2,2,2,2,3,3,2)
4. Filip Hjelmland – 6+3 (1*,1*,0,1*,2,1,0)
5. Andreas Lyager – 10 (2,2,1,1,1,3)
6. Alexander Woentin – 3 (0,0,3,w,0)
7. Maximilian Belsing – ns

Bieg po biegu:
1. (57,50) Jensen, Kurtz, Hansen, Palovaara – 4:2 – (4:2)
2. (57,70) Huckenbeck, Kurtz, Hjelmland, Jonasson – 3:3 – (7:5)
3. (57,70) Lahti, Lyager, Henderson, Woentin – 4:2 – (11:7)
4. (58,80) Huckenbeck, Lyager, Jonasson, Palovaara – 4:2 – (15:9)
5. (57,50) Lahti, Kurtz, Hjelmland, Henderson – 3:3 – (18:12)
6. (57,60) Jensen, Hansen, Lyager, Woentin – 5:1 – (23:13)
7. (57,60) Palovaara, Lahti, Henderson, Hjelmland – 3:3 – (26:16)
8. (57,70) Jensen, Kurtz, Hjelmland, Hansen (w) – 3:3 – (29:19)
9. (57,80) Woentin, Huckenbeck, Lyager, Jonasson (u) – 2:4 – (31:23)
10. (57,10) Lahti, Hjelmland, Hansen, Palovaara – 4:2 – (35:25)
11. (57,30) Kurtz, Jensen, Huckenbeck, Woentin (w) – 3:3 – (38:28)
12. (57,60) Kurtz, Jonasson, Lyager, Henderson – 2:4 – (40:32)
13. (57,90) Palovaara, Jonasson, Hjelmland, Henderson – 2:4 – (42:36)
14. (58,60) Lyager, Huckenbeck, Hansen, Woentin – 3:3 – (45:39)
15. (58,10) Lahti, Kurtz, Jensen, Hjelmland – 4:2 – (49:41)


Masarna Avesta – 51 pkt.

1. Antonio Lindbaeck – 13+1 (3,3,2,2*,3)
2. Alexander Liljekvist – 5+1 (w,1,1,0,1*,2)
3. Kim Nilsson – 12 (t,3,3,3,3)
4. David Bellego – zastępstwo zawodnika
5. Dimitri Berge – 10+1 (3,2*,2,1,2,0)
6. Philip Hellstroem-Baengs – 10+1 (1,w,3,1*,3,1,1)
7. Aleks Lundquist – 1+1 (0,1*)

Kumla Indianerna – 39 pkt.
1. Christoffer Selvin – 1+1 (1*,0,-,0,-)
2. Pontus Aspgren – 11 (2,2,3,2,w,2)
3. Ludvig Lindgren – 5+1 (2*,1,1,1,0)
4. Joel Andersson – 13+1 (3,0,3,3,3,1*)
5. Jonas Jeppesen – 8 (2,2,2,0,2)
6. Jonatan Grahn – 1+1 (1*,0,-,0,-)
7. Gustav Grahn – 0 (0,0)

Bieg po biegu:
1. Lindbaeck, Aspgren, Selvin, Liljekvist (w) – 3:3 – (3:3)
2. Andersson, Lindgren, Hellstroem-Baengs, Lundquist – 1:5 – (4:8)
3. Berge, Jeppesen, Grahn, Hellstroem-Baengs (w) – 3:3 – (7:11)
4. Nilsson, Aspgren, Liljekvist, Selvin – 4:2 – (11:13)
5. Hellstroem-Baengs, Berge, Lindgren, Andersson – 5:1 – (16:14)
6. Lindbaeck, Jeppesen, Liljekvist, Grahn – 4:2 – (20:16)
7. Aspgren, Berge, Hellstroem-Baengs, Grahn – 3:3 – (23:19)
8. Andersson, Lindbaeck, Lindgren, Liljekvist – 2:4 – (25:23)
9. Nilsson, Jeppesen, Berge, Grahn – 4:2 – (29:25)
10. Andersson, Berge, Liljekvist, Selvin – 3:3 – (32:28)
11. Hellstroem-Baengs, Lindbaeck, Lindgren, Grahn – 5:1 – (37:29)
12. Nilsson, Aspgren, Hellstroem-Baengs, Jeppesen – 4:2 – (41:31)
13. Andersson, Liljekvist, Lundquist, Aspgren (w) – 3:3 – (44:34)
14. Nilsson, Jeppesen, Hellstroem-Baengs, Lindgren – 4:2 – (48:36)
15. Lindbaeck, Aspgren, Andersson, Berge – 3:3 – (51:39) 


Vastervik Speedway – 40 pkt
1. Sam Masters – 11+1 (1,3,2,2*,2,1)
2. Noel Wahlqvist – 2+1 (0,1,1*,w)
3. Linus Sundstroem – 0 (0,0,0,0,-)
4. Mads Hansen – 12 (3,1,2,3,3)
5. Mikkel Bech – 5+1 (0,u,2,1,2*)
6. Anton Karlsson – 9 (2,2,0,2,3)
7. John Lindman – 1+1 (1*)

Lejonen Gislaved – 50 pkt
1. Rohan Tungate – 14 (3,3,3,3,2)
2. Adrian Gała – 8+2 (2*,2*,1,3,0)
3. Mathias Thoernblom – 9 (2,3,3,1,-)
4. Linus Ekloef – 7+2 (1*,1,0,2*,3)
5. Rene Bach – 10 (3,2,3,1,1)
6. Maksymilian Bogdanowicz – 1 (1,w,-,0,0)
7. Casper Henriksson – 1 (1,0)

Bieg po biegu:

1. Tungate, Gała, Masters, Wahlqvist – 1:5 – (1:5)
2. Hansen, Thoernblom, Ekloef, Sundstroem – 3:3 – (4:8)
3. Bach, Karlsson, Bogdanowicz, Bech – 2:4 – (6:12)
4. Tungate, Gała, Hansen, Sundstroem – 1:5 – (7:17)
5. Thoernblom, Karlsson, Ekloef, Bech (u) – 2:4 – (9:21)
6. Masters, Bach, Wahlqvist, Bogdanowicz (w) – 4:2 – (13:23)
7. Tungate, Bech, Gała, Karlsson – 2:4 – (15:27)
8. Thoernblom, Masters, Wahlqvist, Ekloef – 3:3 – (18:30)
9. Bach, Hansen, Henriksson, Sundstroem – 2:4 – (20:34)
10. Tungate, Ekloef, Bech, Wahlqvist (w) – 1:5 – (21:39)
11. Hansen, Masters, Thoernblom, Bogdanowicz – 5:1 – (26:40)
12. Gała, Karlsson, Bach, Sundstroem – 2:4 – (28:44)
13. Ekloef, Masters, Lindman, Bogdanowicz – 3:3 – (31:47)
14. Karlsson, Bech, Bach, Henriksson – 5:1 – (36:48)
15. Hansen, Tungate, Masters, Gała – 4:2 – (40:50)


Dackarna Malilla – 55 pkt
1. Frederik Jakobsen – 11+2 (2,3,2,2*,2*)
2. Hans Andersen – 6+4 (1*,2*,1*,2*)
3. Joel Kling – 9+2 (w,2*,2*,3,2)
4. Jacob Thorssell – 15 (3,3,3,3,3)
5. Oliver Berntzon – 9 (1,2,3,3)
6. Avon Van Dyck – 2+1 (0,0,w,2*,d)
7. Theo Johansson – 3 (3,0)

Piraterna Motala – 34 pkt
1. Jonas Seifert-Salk – 11 (3,1,2,1,3,1)
2. Rasmus Broberg – 3+2 (0,0,1*,1,1*)
3. Peter Kildemand – 8 (2,3,3,w,0)
4. Henrik Bergstroem – 5+1 (1*,1,0,0,2,1)
5. Jonas Davidsson – 4 (3,0,1,d,-)
6. Joel Larsson – 3+1 (2*,1,w,ns,-)

Bieg po biegu:
1. (56,00) Seifert-Salk, Jakobsen, Andersen, Broberg – 3:3 – (3:3)
2. (55,40) Thorssell, Kildemand, Bergstroem, Kling (w/u) – 3:3 – (6:6)
3. (56,90) Davidsson, Larsson, Berntzon, Van Dyck – 1:5 – (7:11)
4. (57,30) Thorssell, Kling, Seifert-Salk, Broberg – 5:1 – (12:12)
5. (56,90) Kildemand, Berntzon, Bergstroem, Van Dyck – 2:4 – (14:16)
6. (56,60) Jakobsen, Andersen, Larsson, Davidsson – 5:1 – (19:17)
7. (56,80) Berntzon, Seifert-Salk, Broberg, Van Dyck (w/u) – 3:3 – (22:20)
8. (56,80) Kildemand, Jakobsen, Andersen, Bergstroem – 3:3 – (25:23)
9. (57,50) Thorssell, Kling, Davidsson, Larsson (w/u) – 5:1 – (30:24)
10. (57,10) Berntzon, Andersen, Seifert-Salk, Bergstroem – 5:1 – (35:25)
11. (–,–) Thorssell, Jakobsen, Kildemand (w/su), Larsson (ns) – 5:0 – (40:25)
12. (58,90) Kling, Van Dyck, Broberg, Davidsson (d) – 5:1 – (45:26)
13. (59,20) Johansson, Bergstroem, Broberg, Van Dyck (d) – 3:3 – (48:29)
14. (58,30) Seifert-Salk, Kling, Bergstroem, Johansson – 2:4 – (50:33)
15. (58,10) Thorssell, Jakobsen, Seifert-Salk, Kildemand – 5:1 – (55:34)

13 sierpnia 2020 | 21:07

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *