Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Mamy świeże informacje nt. stanu zdrowia Weroniki Burlagi!

Jak już informowaliśmy, podczas środowych zawodów na torze w Gnieźnie groźnie wyglądający upadek zaliczyła Weronika Burlaga. Po tym incydencie reprezentantka Car Gwarant Startu Gniezno została przewieziona do szpitala. Wstępne badania wykluczały złamania, ale zawodniczce doskwierał mocny ból. Wobec tego w czwartek udała się do przychodni ortopedycznej.

Tam przeszła kolejne badania. Wiele wskazuje na to, że kości Burlagi są całe, co jest bez wątpienia bardzo pozytywną wiadomością. Zawodniczka Startu Gniezno ma jednak mocny uraz stawu barkowego i ścięgien. Już w piątek przyjeżdża do fizjoterapeuty gnieźnieńskiego klubu – Norberta Synorackiego. To właśnie pod jego czujnym okiem będzie walczyć o powrót do pełni sił.

Jak udało nam się ustalić, Weronika jest pełna optymizmu i wierzy, że szybko wróci na motocykl. Na tor chciałaby wyjechać już w przyszłym tygodniu. Jej krótka wiadomość do redaktora naszego portalu napawa optymizmem. Bardzo możliwe, że wystąpi w II rundzie cyklu Nice Cup 2V. Zawody te zaplanowano na wtorek (24 kwietnia), a obiektem zmagań będzie owal w Rybniku.

20 kwietnia 2018 | 07:56

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *