Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Pyra - MKK 82-73
ŁKS Youth - MKK 72-110
MKK - Ciech 59-77

Piłka ręczna

MKS - Galychanka 34-29
MKS - Piotrcovia 26-24
Start - MKS 28-29

Futsal

Orlik - KS 4-1
KS - Futsal 4-5
Futsal - KS 3-3

Młodzież przygotowywała stadion do inauguracji. Nagrodą bilety na mecz

W piątek na stadionie przy Wrzesińskiej 25 pojawili się przedstawiciele Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Gnieźnie. Wychowankowie MOS-u pomogli m.in. w przygotowaniu toru na niedzielny mecz Car Gwarant Start Gniezno – Lokomotiv Daugavpils oraz porządkowali park maszyn. W nagrodę za wykonaną pracę otrzymali bilety na inaugurację Nice 1. Ligi Żużlowej.

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gnieźnie o nawiązaniu współpracy z lokalnym klubem żużlowym poinformował za pośrednictwem konta na Facebooku. – Dzięki tej inicjatywie nasi wychowankowie będą mogli pomagać w przygotowaniu toru żużlowego na zawody oraz porządkować park maszyn. W piątek nasi wychowankowie wykonali pierwsze prace. Przygotowaliśmy tor na inauguracyjny mecz, który odbędzie się najbliższą niedzielę. Oprócz tego uporządkowaliśmy park maszyn, odświeżyliśmy banery reklamowe oraz bandę wokół toru – przekazali przedstawiciele MOS-u. 

Wychowankowie ośrodka wykonali kawał dobrej roboty, za którą otrzymali z rąk menadżera Car Gwarant Startu Gniezno Rafaela Wojciechowskiego darmowe wejściówki na mecz z Lokomotivem Daugavpils.

Źródło: Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gnieźnie

07 kwietnia 2018 | 14:03

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *