Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Lipno - Mieszko 2-2
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Start - ....
Start - .....

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Oleśnicą - Szczypiorniak 30-25
Piotrcovia - MKS 28-31

Futsal

Wenecja - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Młodzież przygotowywała stadion do inauguracji. Nagrodą bilety na mecz

W piątek na stadionie przy Wrzesińskiej 25 pojawili się przedstawiciele Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Gnieźnie. Wychowankowie MOS-u pomogli m.in. w przygotowaniu toru na niedzielny mecz Car Gwarant Start Gniezno – Lokomotiv Daugavpils oraz porządkowali park maszyn. W nagrodę za wykonaną pracę otrzymali bilety na inaugurację Nice 1. Ligi Żużlowej.

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gnieźnie o nawiązaniu współpracy z lokalnym klubem żużlowym poinformował za pośrednictwem konta na Facebooku. – Dzięki tej inicjatywie nasi wychowankowie będą mogli pomagać w przygotowaniu toru żużlowego na zawody oraz porządkować park maszyn. W piątek nasi wychowankowie wykonali pierwsze prace. Przygotowaliśmy tor na inauguracyjny mecz, który odbędzie się najbliższą niedzielę. Oprócz tego uporządkowaliśmy park maszyn, odświeżyliśmy banery reklamowe oraz bandę wokół toru – przekazali przedstawiciele MOS-u. 

Wychowankowie ośrodka wykonali kawał dobrej roboty, za którą otrzymali z rąk menadżera Car Gwarant Startu Gniezno Rafaela Wojciechowskiego darmowe wejściówki na mecz z Lokomotivem Daugavpils.

Źródło: Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gnieźnie

07 kwietnia 2018 | 14:03

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *