Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Młodzież przygotowywała stadion do inauguracji. Nagrodą bilety na mecz

W piątek na stadionie przy Wrzesińskiej 25 pojawili się przedstawiciele Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Gnieźnie. Wychowankowie MOS-u pomogli m.in. w przygotowaniu toru na niedzielny mecz Car Gwarant Start Gniezno – Lokomotiv Daugavpils oraz porządkowali park maszyn. W nagrodę za wykonaną pracę otrzymali bilety na inaugurację Nice 1. Ligi Żużlowej.

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gnieźnie o nawiązaniu współpracy z lokalnym klubem żużlowym poinformował za pośrednictwem konta na Facebooku. – Dzięki tej inicjatywie nasi wychowankowie będą mogli pomagać w przygotowaniu toru żużlowego na zawody oraz porządkować park maszyn. W piątek nasi wychowankowie wykonali pierwsze prace. Przygotowaliśmy tor na inauguracyjny mecz, który odbędzie się najbliższą niedzielę. Oprócz tego uporządkowaliśmy park maszyn, odświeżyliśmy banery reklamowe oraz bandę wokół toru – przekazali przedstawiciele MOS-u. 

Wychowankowie ośrodka wykonali kawał dobrej roboty, za którą otrzymali z rąk menadżera Car Gwarant Startu Gniezno Rafaela Wojciechowskiego darmowe wejściówki na mecz z Lokomotivem Daugavpils.

Źródło: Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gnieźnie

07 kwietnia 2018 | 14:03

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *