Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Start - Lokomotiv 54-36
Landshut - Start 32-58
Start - Piła 49-41

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Moc atrakcji dla kibiców przed meczem Polaków w Poznaniu

Już jutro (31.05) na stadionie Golęcin w Poznaniu dojdzie do pojedynku żużlowych reprezentacji Polski i Szwecji. Organizatorzy, zapraszają kibiców na teren stadionu już na godzinę 12 – właśnie wtedy rusza miasteczko kibica, w którym każdy z fanów, znajdzie coś dla siebie.

Dwie sesje autografowe z zawodnikami Żużlowej Reprezentacji Polski, refleksomierz, na którym można sprawdzić czy jest się lepszym na starcie m.in. od Macieja Janowskiego czy Jarosława Hampela. Paczki z gadżetami oraz wiele innych atrakcji dla młodszych i starszych kibiców – to wszystko w specjalnej strefie przygotowanej przez Sponsora Generalnego Żużlowej Reprezentacji Polski, GLS Poland.

Kiedy zbierzemy autografy od „biało – czerwonych”, warto odwiedzić strefę forBet. Tam, oprócz m.in. symulatorów żużlowych czy strefy Xbox, będzie można zdobyć autograf oraz zrobić zdjęcie z liderami reprezentacji Szwecji – Fredrikiem Lindgrenem, Antonio Lindbaeckiem czy Andreasem Jonssonem.

Specjalną, tematyczną strefę wystawi również „Niepodległa”. Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, każdy kibic, będzie mógł dowiedzieć się nieco więcej o najważniejszych wydarzeniach w historii naszego kraju, zdobyć pamiątkowe gadżety, a także porozmawiać z trenerem kadry Markiem Cieślakiem oraz komentatorem telewizyjnym, Tomaszem Dryłą.

Dla tych kibiców, którzy będą chcieli wyjść z Golęcina z pamiątkowym gadżetem czy nabyć szalik reprezentacji Polski mamy dobre wieści – taka możliwość będzie pod specjalnymi namiotami z żużlowymi pamiątkami.

Kibice, którzy lubią tematyczne książki również znajdą coś dla siebie. Na meczu obecna będzie Joanna Krystyna Radosz, autorka książki „Czarna Książka. Antologia opowiadań żużlowych”.

Aby po atrakcjach związanych z miasteczkiem kibica, żadnemu z fanów nie zabrakło energii zadba N’GINE – żużlowy napój energetyczny z pewnością dostarczy sił aby kibicować biało – czerwonym.

Żużlowy pojedynek Polski i Szwecji już 31 maja o godzinie 13:30 na stadionie Golęcin w Poznaniu. Bilety na to wydarzenie nabywać można za pomocą portalu ebilet.pl. Posiadacze karnetu na PSŻ – mają prawo do biletu ulgowego.

Ceny biletów przedstawiają się następująco:

Bilet normalny – 30 zł

Bilet ulgowy 20 zł (ulgowe bilety dla młodzieży z ważną legitymacją, studenci do 26 r.ż, emeryci, renciści, kobiety)

Dzieci do 12 roku życia za 1 zł – w pakiecie z rodzicem.

Informacja prasowa

30 maja 2018 | 15:35

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *