Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Nie ma kontrowersyjnych zagrywek. Start przychylił się do prośby rywala

Zgodnie z terminarzem, w weekend 30 czerwca – 1 lipca powinien odbyć się rewanżowy mecz Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy Orłem Łódź a Car Gwarant Startem Gniezno. Łodzianie stanęli jednak pod ścianą, bo do tego czasu ich nowy stadion nie zostanie skończony. 

Wobec tych problemów, kierownictwo Orła zgłosiło zastępczy stadion, którym został obiekt w Grudziądzu. Wiadomo jednak, że jazda na czyimś obiekcie, to nie to samo, co możliwość ścigania się w domu.

Łodzianie, zważając na problemy, wystąpili z prośbą do swoich najbliższych przeciwników o przełożenie spotkań na sierpień. Pozytywnie na ten apel odpowiedzieli przedstawiciele Car Gwarant Startu Gniezno, co jest bez wątpienia zachowaniem zgodnym z duchem fair play. Identycznie zachowali się działacze Euro Finnance Polonii Piła.

Oba kluby zgodziły się przełożyć mecze na sierpień. To postawa fair-play obu tych ośrodków. Bardzo dziękujemy działaczom z Gniezna i Piły za wyrozumiałość – powiedział trener Orła, Janusz Ślączka podczas rozmowy z Przeglądem Sportowym.

Póki co nie zostało ustalone, kiedy dokładnie dojdzie do pojedynku Orła i Startu na nowym stadionie w Łodzi.

23 maja 2018 | 14:14

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *