Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Pyra - MKK 82-73
ŁKS Youth - MKK 72-110
MKK - Ciech 59-77

Piłka ręczna

MKS - Galychanka 34-29
MKS - Piotrcovia 26-24
Start - MKS 28-29

Futsal

Orlik - KS 4-1
KS - Futsal 4-5
Futsal - KS 3-3

OFICJALNIE: Gnieźnieński Tauron SEC przełożony!

Gnieźnieńska runda Tauron SEC stanęła pod znakiem zapytania! Jak ustaliliśmy jutro rano ma zapaść decyzja dotycząca rozegrania, bądź odwołania imprezy. Wszystko ma związek z wykryciem korona wirusa u jednej z osób podczas spotkania Ekstraligi PGG ROW-Unia Leszno. Kilku z zawodników  tej imprezy jest przecież na liście startowej SEC-u. . 

W Gnieźnie od godzin wieczornych trwa spotkanie przedstawicieli GKSŻ-tu i osób reprezentujących One Sport – organizatora żużlowych Mistrzostw Europy. Dyskusja dotyczy tego, co zrobić z zaplanowaną na jutro imprezą Tauron SEC przy Wrzesińskiej. Przypomnijmy, że podczas ostatniego spotkania w Rybniku u jednej z osób przebywających w parku maszyn stwierdzono pozytywny koronawirusa. PGE Ekstraliga wprowadziła więc procedury kryzysowe polegające na objęciu kwarantanną wszystkich zawodników PGG ROW Rybnik i Fogo Unii Leszno, wraz z mechanikami zawodników i sztabami szkoleniowymi. Dotyczy to również osoby funkcyjne przebywające w parku maszyn. 

W Tauron SEC-u startuje przecież kilku zawodników reprezentujących oba kluby, więc teoretycznie impreza w Gnieźnie nie ma prawa się odbyć w tym terminie!

To jednak nie koniec zamieszania, bo przecież dziś w Grudziądzu w oficjalnych zawodach Ligi Juniorów wystartowali m.in zawodnicy zarówno PGG ROW i Unii, więc teoretycznie wykluczeni z udziału w dalszej rywalizacji powinni być też od dziś pozostali zawodnicy młodzieżowi z Grudziądza, Zielonej Góry, Lublina, Częstochowy i Gorzowa. 

O decyzjach dotyczących gnieźnieńskiej imprezy poinformujemy jutro.

Z OSTATNIEJ CHWILI: SEC ZOSTAŁ PRZEŁOŻONY – TAKĄ INFORMACJĘ OTRZYMALIŚMY PRZED CHWILĄ !!

 

14 lipca 2020 | 21:39

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *