Piłka nożna

Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0
Mieszko - Centra 1-2

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - PKK 99 97-59
Transbruk - MKK 93-62
Wiara L. - MKK 73-77

Piłka ręczna

JKS - MKS 23-24
MKS - Energa 30-28
Szczypiorniak - Gwardia 30-48

Futsal

KS - TAF 9-1
Lębork - KS 11-2
KS - Red Devils 2-4

OFICJALNIE: Gnieźnieński Tauron SEC przełożony!

Gnieźnieńska runda Tauron SEC stanęła pod znakiem zapytania! Jak ustaliliśmy jutro rano ma zapaść decyzja dotycząca rozegrania, bądź odwołania imprezy. Wszystko ma związek z wykryciem korona wirusa u jednej z osób podczas spotkania Ekstraligi PGG ROW-Unia Leszno. Kilku z zawodników  tej imprezy jest przecież na liście startowej SEC-u. . 

W Gnieźnie od godzin wieczornych trwa spotkanie przedstawicieli GKSŻ-tu i osób reprezentujących One Sport – organizatora żużlowych Mistrzostw Europy. Dyskusja dotyczy tego, co zrobić z zaplanowaną na jutro imprezą Tauron SEC przy Wrzesińskiej. Przypomnijmy, że podczas ostatniego spotkania w Rybniku u jednej z osób przebywających w parku maszyn stwierdzono pozytywny koronawirusa. PGE Ekstraliga wprowadziła więc procedury kryzysowe polegające na objęciu kwarantanną wszystkich zawodników PGG ROW Rybnik i Fogo Unii Leszno, wraz z mechanikami zawodników i sztabami szkoleniowymi. Dotyczy to również osoby funkcyjne przebywające w parku maszyn. 

W Tauron SEC-u startuje przecież kilku zawodników reprezentujących oba kluby, więc teoretycznie impreza w Gnieźnie nie ma prawa się odbyć w tym terminie!

To jednak nie koniec zamieszania, bo przecież dziś w Grudziądzu w oficjalnych zawodach Ligi Juniorów wystartowali m.in zawodnicy zarówno PGG ROW i Unii, więc teoretycznie wykluczeni z udziału w dalszej rywalizacji powinni być też od dziś pozostali zawodnicy młodzieżowi z Grudziądza, Zielonej Góry, Lublina, Częstochowy i Gorzowa. 

O decyzjach dotyczących gnieźnieńskiej imprezy poinformujemy jutro.

Z OSTATNIEJ CHWILI: SEC ZOSTAŁ PRZEŁOŻONY – TAKĄ INFORMACJĘ OTRZYMALIŚMY PRZED CHWILĄ !!

 

14 lipca 2020 | 21:39

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *