Piłka nożna

Mieszko - Polonia 0-3
KKS II - Mieszko 2-2
Mieszko - LKS 2-4

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Oliver Berntzon wicemistrzem Szwecji!

Czwartek był bardzo udanym dniem dla zawodników Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno. Timo Lahti zajął drugie miejsce w 3. rundzie TAURON SEC, natomiast Oliver Berntzon na tej samej lokacie ukończył zmagania w ramach Indywidualnych Mistrzostw Szwecji!

Wyniki (za: SVEMO + WP SF):
1. Jacob Thorssell – 14+3 (2,3,3,3,3) – 1. w finale
2. Oliver Berntzon – 10+3+2 (2,0,3,2,3) – 2. w finale
3. Pontus Aspgren – 13+1 (3,3,3,2,2) – 3. w finale
4. Mathias Thoernblom – 13+0 (3,2,2,3,3) – 4. w finale
5. Daniel Henderson – 8+2  (3,1,1,1,2) – 2. w barażu
6. Kim Nilsson – 12+1 (0,3,3,3,3) – 3. w barażu
7. Jonathan Grahn – 7+u  (3,2,1,0,1) – 4. w barażu
8. Filip Hjelmland – 7 (2,2,2,1,0)
9. Linus Sundstroem – 6 (0,3,1,1,1)
10. Ludvig Lindgren – 6 (1,0,2,2,1)
11. Joel Andersson – 6 (1,2,0,2,1)
12. Victor Palovaara – 5 (0,0,0,3,2)
13. Joel Kling – 5 (1,1,2,1,0)
14. Alexander Woentin – 4 (1,1,0,0,2)
15. Philip Hellstroem-Baengs – 3 (2,0,1,0,0)
16. Maksymilian Bogdanowicz – 1 (0,1,0,0,0)
17. John Lindman – ns
18. Christoffer Selvin – ns

Bieg po biegu:
1. (60,40) Grahn, Hellstroem-Baengs, Woentin, Bogdanowicz
2. (59,40) Henderson, Berntzon, Kling, Palovaara
3. (58,10) Aspgren, Thorssell, Lindgren, Nilsson
4. (58,30) Thoernblom, Hjelmland, Andersson, Sundstroem
5. (58,30) Sundstroem, Grahn, Henderson, Lindgren
6. (57,80) Aspgren, Andersson, Woentin, Palovaara
7. (57,90) Thorssell, Hjelmland, Kling, Hellstroem-Baengs
8. (57,80) Nilsson, Thoernblom, Bogdanowicz, Berntzon
9. (57,80) Thorssell, Thoernblom, Grahn, Palovaara
10. (58,00) Nilsson, Hjelmland, Henderson, Woentin
11. (58,30) Berntzon, Lindgren, Hellstroem-Baengs, Andersson
12. (58,50) Aspgren, Kling, Sundstroem, Bogdanowicz
13. (58,70) Nilsson, Andersson, Kling, Grahn
14. (58,20) Thorssell, Berntzon, Sundstroem, Woentin
15. (58,90) Thoernblom, Aspgren, Henderson, Hellstroem-Baengs
16. (59,20) Palovaara, Lindgren, Hjelmland, Bogdanowicz
17. (58,20) Berntzon, Aspgren, Grahn, Hjelmland
18. (59,00) Thoernblom, Woentin, Lindgren, Kling
19. (58,70) Nilsson, Palovaara, Sundstroem, Hellstroem-Baengs
20. (58,60) Thorssell, Henderson, Andersson, Bogdanowicz
Baraż. (58,10) Berntzon, Henderson, Nilsson, Grahn (u)
Finał. (58,70) Thorssell, Berntzon, Aspgren, Thoernblom

23 lipca 2020 | 20:18

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *