Piłka nożna

Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0
Mieszko - Centra 1-2

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - PKK 99 97-59
Transbruk - MKK 93-62
Wiara L. - MKK 73-77

Piłka ręczna

JKS - MKS 23-24
MKS - Energa 30-28
Szczypiorniak - Gwardia 30-48

Futsal

KS - TAF 9-1
Lębork - KS 11-2
KS - Red Devils 2-4

Oliver Berntzon z receptą na sukces. W ojczyźnie jeździ jak natchniony

Ostatnimi czasy Oliver Berntzon z bardzo dobrej strony prezentuje się w ligach szwedzkich. Okazuje się, że reprezentant Kraju Trzech Koron solidnie popracował przy swoim sprzęcie i to przyniosło efekt. Team zawodnika Car Gwarant Startu Gniezno dokonał istotnych korekt.

W motocyklach Skandynawa wprowadzono wiele zmian, na czele z zastosowaniem mniejszych o trzy centymetry ram jawy. Ponadto wymienione zostały sprzęgła na inne tarczki. Oliver Berntzon notuje sporo startów w rodzimych rozgrywkach i często trenuje, co przekłada się na dobre rezultaty.

Mimo to, póki co sztab szkoleniowy Car Gwarant Startu Gniezno nie sięga ponownie po Szweda. Na razie skorzystano z jego usług tylko raz – podczas arcytrudnego meczu w Rybniku. – Dziwne zachowania sztabu – słyszymy w teamie żużlowca. Jednocześnie wiemy, że „Oli” cały czas jest do dyspozycji polskiego pracodawcy i razem ze swoim teamem chce wspomóc czerwono-czarnych w walce o ligowe punkty.

Szwed bardzo poprawił starty, co jest kluczem do obecnych wyników. Przy W25 zapewniają, że w tym sezonie otrzyma szansę jazdy na domowym owalu. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Oliver Berntzon zaprezentuje się gnieźnieńskiej publiczności przy okazji spotkania z Arge Speedway Wandą Kraków, które odbędzie się pod koniec lipca.

Fot. Patrycja Sobiech

14 czerwca 2018 | 21:43

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *