Piłka nożna

Iskra - Mieszko 2-1
Mieszko - Tarnovia 5-4
Victoria - Mieszko 0-0

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71
AZS - MKK 88-82

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Start 19-22
Młyny - MKS 30-20
Hagard - Szczypiorniak 32-24

Futsal

Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3
TAF - KS 7-5

Oliver Berntzon z receptą na sukces. W ojczyźnie jeździ jak natchniony

Ostatnimi czasy Oliver Berntzon z bardzo dobrej strony prezentuje się w ligach szwedzkich. Okazuje się, że reprezentant Kraju Trzech Koron solidnie popracował przy swoim sprzęcie i to przyniosło efekt. Team zawodnika Car Gwarant Startu Gniezno dokonał istotnych korekt.

W motocyklach Skandynawa wprowadzono wiele zmian, na czele z zastosowaniem mniejszych o trzy centymetry ram jawy. Ponadto wymienione zostały sprzęgła na inne tarczki. Oliver Berntzon notuje sporo startów w rodzimych rozgrywkach i często trenuje, co przekłada się na dobre rezultaty.

Mimo to, póki co sztab szkoleniowy Car Gwarant Startu Gniezno nie sięga ponownie po Szweda. Na razie skorzystano z jego usług tylko raz – podczas arcytrudnego meczu w Rybniku. – Dziwne zachowania sztabu – słyszymy w teamie żużlowca. Jednocześnie wiemy, że „Oli” cały czas jest do dyspozycji polskiego pracodawcy i razem ze swoim teamem chce wspomóc czerwono-czarnych w walce o ligowe punkty.

Szwed bardzo poprawił starty, co jest kluczem do obecnych wyników. Przy W25 zapewniają, że w tym sezonie otrzyma szansę jazdy na domowym owalu. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Oliver Berntzon zaprezentuje się gnieźnieńskiej publiczności przy okazji spotkania z Arge Speedway Wandą Kraków, które odbędzie się pod koniec lipca.

Fot. Patrycja Sobiech

14 czerwca 2018 | 21:43

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *