Piłka nożna

Obra - Mieszko 0-3
Mieszko - .......
Mieszko - .......

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Oskar Fajfer odchodzi ze Startu

Oskar Fajfer odchodzi ze Startu Gniezno. Kapitan ex-pierwszoligowca poinformował o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. 
Tej decyzji można było się spodziewać. Najlepszy zawodnik Startu postanowił rozstać się ze swoim macierzystym klubem i wybrać inną drogę rozwoju. Po spadku Startu z 1.ligi takiej decyzji można było się spodziewać, bo jak czytamy we wpisie zawodnika, czuje on „zawód”. Całe oświadczenie poniżej:
„Mój czas w Start Gniezno na obecną chwilę dobiega końca. Pragnę Wam serdecznie podziękować za wspólnie spędzone cztery sezony. Zawsze mogłem liczyć na Wasz doping i nigdy mnie nie zawiedliście 💪
Nadal jest mi ciężko uwierzyć i pogodzić się z faktem, że moja drużyna spadła do drugiej ligi. Jako sportowiec czuje ogromne rozczarowanie i duży zawód.
Będę mocno trzymał kciuki aby Start Gniezno w przyszłym sezonie awansował z powrotem do EWINNER 1. Liga ponieważ Start na to zasługuje i zawsze mocno się liczył w walce o awans do najwyższej klasy rozrywkowej. Start Gniezno zawsze znajdował szczególne miejsce w moim sercu więc zawsze może liczyć na pomoc z mojej strony!”

31 lipca 2022 | 23:29

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *