Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Paweł Siwiński skomentował internetową burzę nt. zamrożonych wypłat

Mamy krótki komentarz prezesa Startu, na wczorajsze oświadczenie „zamrażające wypłaty żużlowcom”. Decyzja spotkała się z ogromną reakcją kibiców, głównie niestety negatywną. 

Kilkaset komentarzy, głównie krytykujących posunięcie sterników klubu, wywołał wczorajszy wpis Startu o wstrzymaniu wynagrodzeń dla zawodników po wysokiej porażce w Opolu. Celem pewnie ma być wstrząśnięcie zespołem i efekt szokowy, jednak czy da to zamierzony rezultat? Sympatycy czerwono-czarnych raczej stanęli murem za zawodnikami, tylko nieliczni przyznali rację takiemu posunięciu. Przed chwilą komentarza do komentarzy w internecie udzielił nam szef Startu, Paweł Siwiński. Jak zareagował na tą „burzę”? – Nie będę tego jakoś specjalnie komentował, mogę jedynie powiedzieć krótko: jeśli kibice rzeczywiście krytykują nasze posunięcie, znaczy, że musi im pasować taki stan rzeczy i przegrane drużyny. Tylko tyle – skwitował.

Poniżej raz jeszcze publikujemy obszerny fragment wczorajszego wpisu w mediach społecznościowych Startu

Wyniki osiągane przez żużlowców Startu w sezonie 2023 pozostawiają jak na razie dużo do życzenia. Zespół w trzech meczach wyjazdowych wywalczył zaledwie jeden punkt (remis w Pile), co jest zdecydowanie zbyt mało biorąc pod uwagę cel postawiony przed drużyną zimą. Najskuteczniejszy zawodnik Startu – Sam Masters – legitymuje się średnią 1.952 i zajmuje  14 miejsce w zestawieniu 2. Ligi Żużlowej. W związku z tym zarząd klubu podjął decyzję o zamrożeniu wypłat dla żużlowców reprezentujących  barwy klubu w trwającym sezonie do czasu poprawy wyników drużyny, której celem niezmiennie jest awans do fazy play-off oraz walka o powrót na zaplecze PGE Ekstraligi” – czytamy w internetowym oświadczeniu. 

23 maja 2023 | 13:37

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *