Piłka nożna

Noteć - Mieszko 3-0
Mieszko - Stęszew 1-0
Piaski - Mieszko 1-2

Żużel

Start - Rzeszów 44-46
Opole - Start 56-34
Start - Rawicz 55-35

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Start 31-33
KPR - Szczypiorniak 37-28
Szczypiorniak - Miedź 16-33

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Pech Krakowiaka. Znów zakończył zawody w szpitalu.

Pechowo zakończył dzisiejsze zawody z cyklu DMPJ w Gdańsku Norbert Krakowiak. Zawodnik Startu zaliczył upadek w drugim swoim starcie i do parkingu wrócił w karetce.

Zawody w Gdańsku obfitowały dziś nie tylko w indywidualne wzloty żużlowców, ale i w upadki i to dosłownie. Z nawierzchnią zapoznał się także reprezentant Aforti Start Norbert Krakowiak. W 11 wyścigu „zakręciło” jego motocyklem na łuku i zawodnik upadł na plecy. Zdarzenie nie wyglądało wprawdzie poważnie, jednak Krakowiak uskarżał się na ból, stąd zdecydowano się zabrać go karetką na badania do szpitala. Jak przed chwilą ustaliliśmy, jego stan jest ogólnie dobry, a co najważniejsze, nie ma on raczej żadnych złamań. „Raczej”, bo ciągle czeka w gdańskim szpitalu na konsultację lekarską.

Na 99 procent Norbert nie ma żadnych złamań i tylko takie informacje na razie otrzymałem. Czeka na swoją kolejkę w szpitalu, bo oprócz niego jeszcze dwóch innych zawodników skończyło zawody w tym miejscu. Bardzo w to wierzę, że rzeczywiście wszystko jest w porządku i zawodnik jeszcze w tym tygodniu wyjedzie na tor – przekazał nam w telefonicznej rozmowie menedżer drużyny Rafael Wojciechowski.

O stanie zdrowia zawodnika będziemy informować na bieżąco. Śledźcie także nasz profil na Facebooku, gdzie publikujemy informacje na bieżąco.

07 sierpnia 2018 | 20:18

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *