Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

Pech Krakowiaka. Znów zakończył zawody w szpitalu.

Pechowo zakończył dzisiejsze zawody z cyklu DMPJ w Gdańsku Norbert Krakowiak. Zawodnik Startu zaliczył upadek w drugim swoim starcie i do parkingu wrócił w karetce.

Zawody w Gdańsku obfitowały dziś nie tylko w indywidualne wzloty żużlowców, ale i w upadki i to dosłownie. Z nawierzchnią zapoznał się także reprezentant Aforti Start Norbert Krakowiak. W 11 wyścigu „zakręciło” jego motocyklem na łuku i zawodnik upadł na plecy. Zdarzenie nie wyglądało wprawdzie poważnie, jednak Krakowiak uskarżał się na ból, stąd zdecydowano się zabrać go karetką na badania do szpitala. Jak przed chwilą ustaliliśmy, jego stan jest ogólnie dobry, a co najważniejsze, nie ma on raczej żadnych złamań. „Raczej”, bo ciągle czeka w gdańskim szpitalu na konsultację lekarską.

Na 99 procent Norbert nie ma żadnych złamań i tylko takie informacje na razie otrzymałem. Czeka na swoją kolejkę w szpitalu, bo oprócz niego jeszcze dwóch innych zawodników skończyło zawody w tym miejscu. Bardzo w to wierzę, że rzeczywiście wszystko jest w porządku i zawodnik jeszcze w tym tygodniu wyjedzie na tor – przekazał nam w telefonicznej rozmowie menedżer drużyny Rafael Wojciechowski.

O stanie zdrowia zawodnika będziemy informować na bieżąco. Śledźcie także nasz profil na Facebooku, gdzie publikujemy informacje na bieżąco.

07 sierpnia 2018 | 20:18

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *