Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

Posiedzenie dyscyplinarne GKSŻ. W tle gnieźnieńskie wątki

Główna Komisja Sportu Żużlowego zajmie się wydarzeniami, do których doszło w trakcie meczu Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – SpecHouse PSŻ Poznań rozegranego w ramach półfinału play-off 2. Ligi Żużlowej. W całej sprawie są gnieźnieńskie wątki.

Wiceprzewodniczący Zbigniew Fiałkowski przekazał dziś, że w tej sprawie na pewno odbędzie się posiedzenie dyscyplinarne. – Mogę potwierdzić, że dojdzie do niego w przyszłym tygodniu. Wtedy będą zapadać decyzje, o których poinformujemy przedstawicieli mediów i opinię publiczną – tłumaczy działacz dla serwisu polskizuzel.pl

Przypomnijmy, że spotkanie Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – SpecHouse PSŻ Poznań zostało rozegrane w minioną sobotę i zakończyło się wygraną gości 49:41. W trakcie meczu doszło do ekscesów, o których obszernie rozpisywały się w ostatnich dniach media. Poszkodowanym miał być m.in Kevin Fajfer, który otrzymał uderzenie w kask od J.Pickeringa, jak z kolei informuje serwis WP SportoweFakty.pl, „niesportowego” zachowania miał dopuścić się Adrian Gomólski, który miał szarpać Adama Skórnickiego.

GKSŻ zapewnia, że bardzo wnikliwie przeanalizuje całą sytuację i w odpowiednim momencie przedstawi swoje stanowisko

źródło i foto: polskizuzel.pl

10 sierpnia 2022 | 18:25

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *