Piłka nożna

Obra - Mieszko 0-3
Mieszko - SKP 2-0
Centra - Mieszko - 3-0

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Poznaliśmy kalendarz imprez żużlowych na 2019r.

Główna Komisja Sportu Żużlowego opublikowała przed chwilą kalendarz imprez na 2019 rok. Jeśli pogoda okaże się łaskawa, sezon rozpoczniemy 24 marca, 69. Memoriałem Alfreda Smoczyka w Lesznie.

Od razu wyjaśnijmy. Kalendarz imprez żużlowych, to nie to samo co terminarz ligowy. Z informacji jakie otrzymaliśmy dziś z GKSŻ-tu wynika, że ligowy rozkład jazdy poznamy być może w ciągu kilku najbliższych dni. Tymczasem spójrzmy co wyłania się z zestawienia imprez żużlowych w nowym sezonie.

Gniezno otrzymało na razie tylko… jedną imprezę. Będą to eliminacje Brązowego Kasku, które mają się odbyć 23 kwietnia. Nie oznacza to jednak, że centrala zmarginalizowała nasz ośrodek i nic więcej przy Wrzesińskiej nie ujrzymy. Wiele imprez dopiero zostanie obsadzonych, w tym finał Złotego Kasku, kwietniowy mecz polskiej reprezentacji, finały DMPJ, MPPK, MPPK DM I Ligi, czy choćby finał MŚJ, który odbędzie się w Polsce. 

Poniżej kilka ciekawszych imprez i ich lokalizacja:

Mecz Północ-Południe /Łódź/

Finał Srebrnego Kasku /Kraków/

Finał Brązowego Kasku /Grudziądz/

Finał MIMP /Tarnów/

Finał MMPPK /Gorzów/

Półfinały IMP /Kraków, Rawicz/

I turniej MEJ /Grudziądz/

Finał IMP /Leszno/

21.03.2019

Czw.

22.03.2019

Pt.

23.03.2019

Sob.

24.03.2019

Niedz.

69 Memoriał Alfreda Smoczyka

Leszno

24.03.2019

Niedz.

Mecz Północ – Południe

Łódź

25.03.2019

Pon.

26.03.2019

Wt.

27.03.2019

Śr.

28.03.2019

Czw.

29.03.2019

Pt.

30.03.2019

Sob.

1

31.03.2019

Niedz.

Memoriał Tomasza Jędrzejaka

Wrocław

31.03.2019

Niedz.

1

01.04.2019

Pon.

02.04.2019

Wt.

Eliminacje Złotego Kasku

Tarnów, Piła, Ostrów Wlkp.

03.04.2019

Śr.

04.04.2019

Czw.

05.04.2019

Pt.

1

06.04.2019

Sob.

2

07.04.2019

Niedz.

1

2

08.04.2019

Pon.

09.04.2019

Wt.

Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

Poznań

10.04.2019

Śr.

Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

Poznań

11.04.2019

Czw.

12.04.2019

Pt.

2

13.04.2019

Sob.

3

14.04.2019

Niedz.

2

3

15.04.2019

Pon.

16.04.2019

Wt.

Eliminacje Srebrnego Kasku

Krosno, Rawicz, Bydgoszcz

17.04.2019

Śr.

18.04.2019

Czw.

19.04.2019

Pt.

ACCR

European Pairs Speedway Championship SF1

Pardubice

rez

20.04.2019

Sob.

Finał Złotego Kasku

tba

21.04.2019

Niedz.

rez

rez

22.04.2019

Pon.

Mecz Reprezentacji Polski

tba

rez

23.04.2019

Wt.

Eliminacje Brązowego Kasku

Gniezno, Rzeszów, Rybnik

24.04.2019

Śr.

25.04.2019

Czw.

26.04.2019

Pt.

3

27.04.2019

Sob.

HMS

Individual Speedway Euro Championship QR1

Gorican

4

27.04.2019

Sob.

PZM

Individual Speedway Euro Championship QR2

Poznań

4

27.04.2019

Sob.

4

28.04.2019

Niedz.

3

4

29.04.2019

Pon.

30.04.2019

Wt.

Finał Mistrzostw Par Klubowych DM I Ligi

tba

01.05.2019

Śr.

Mecz Reprezentacji Polski

tba

01.05.2019

Śr.

FMU

Individual Speedway Euro Championship QR3

Rivne

01.05.2019

Śr.

AMZS

Individual Speedway Euro Championship QR4

Krsko

02.05.2019

Czw.

Finał Srebrnego Kasku

Kraków

03.05.2019

Pt.

4

04.05.2019

Sob.

Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych *

tba

5

04.05.2019

Sob.

Speedway of nations Race Off 1

tbc

5

05.05.2019

Niedz.

4

5

06.05.2019

Pon.

07.05.2019

Wt.

1 runda DMPJ

08.05.2019

Śr.

2 runda DMPJ

09.05.2019

Czw.

10.05.2019

Pt.

5

11.05.2019

Sob.

Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych *

tba

6

11.05.2019

Sob.

ACU

Speedway of Nations Race Off 2

Manchester

6

12.05.2019

Niedz.

5

6

13.05.2019

Pon.

14.05.2019

Wt.

15.05.2019

Śr.

16.05.2019

Czw.

Finał Brązowego Kasku

Grudziądz

17.05.2019

Pt.

rez

rez

18.05.2019

Sob.

PZM

FIM Speedway Grand Prix

Warszawa

19.05.2019

Niedz.

rez

rez

20.05.2019

Pon.

3 runda DMPJ

21.05.2019

Wt.

4 runda DMPJ

22.05.2019

Śr.

Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski

Krosno, Poznań, Piła, Bydgoszcz

23.05.2019

Czw.

24.05.2019

Pt.

6

25.05.2019

Sob.

MAMS

Individual Speedway Euro Championship ECC

Nagyhalasz

25.05.2019

Sob.

ACCR

FIM Speedway U21 World Championship QR1

Pardubice

25.05.2019

Sob.

DMSB

FIM Speedway U21 World Championship QR2

Stralsund

25.05.2019

Sob.

PZM

FIM Speedway U21 World Championship QR3

Krakow

26.05.2019

Niedz.

6

7

27.05.2019

Pon.

28.05.2019

Wt.

5 runda DMPJ

29.05.2019

Śr.

6 runda DMPJ

30.05.2019

Czw.

31.05.2019

Pt.

7

01.06.2019

Sob.

ACCR

European U21 Team Speedway Champinship SF1

Liberec

8

01.06.2019

Sob.

DMU

European U21 Team Speedway Champinship SF2

Glomse

8

01.06.2019

Sob.

FIM Speedway Grand Prix

Krsko

8

02.06.2019

Niedz.

7

8

03.06.2019

Pon.

04.06.2019

Wt.

7 runda DMPJ

05.06.2019

Śr.

8 runda DMPJ

06.06.2019

Czw.

07.06.2019

Pt.

8

08.06.2019

Sob.

ACU

FIM Speedway Grand Prix World Championship QR1

Glasgow

08.06.2019

Sob.

SMF

FIM Speedway Grand Prix World Championship QR2

Zarnovica

08.06.2019

Sob.

FMI

FIM Speedway Grand Prix World Championship QR3

Lamothe Landerron

09.06.2019

Niedz.

8

9

10.06.2019

Pon.

DMSB

FIM Speedway Grand Prix World Championship QR4

Abensberg

11.06.2019

Wt.

Eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych

Ostrów Wlkp., Opole, Piła

12.06.2019

Śr.

Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski

Kraków, Rawicz

13.06.2019

Czw.

14.06.2019

Pt.

rez

15.06.2019

Sob.

ACCR

FIM Speedway Grand Prix

Praga

10

16.06.2019

Niedz.

rez

10

17.06.2019

Pon.

18.06.2019

Wt.

9 runda DMPJ

19.06.2019

Śr.

10 runda DMPJ

20.06.2019

Czw.

21.06.2019

Pt.

9

22.06.2019

Sob.

PZM

Individual Speedway Euro Championship Final 1

tba

22.06.2019

Sob.

ACCR

European U19 Speedway Pairs Cup Final

Plzen

11

22.06.2019

Sob.

11

23.06.2019

Niedz.

9

11

24.06.2019

Pon.

25.06.2019

Wt.

11 runda DMPJ

26.06.2019

Śr.

12 runda DMPJ

27.06.2019

Czw.

28.06.2019

Pt.

10

29.06.2019

Sob.

FMI

European Pairs Speedway Championship SF2

Terenzano

rez

29.06.2019

Sob.

LaMSF

FIM Team Speedway U21 World Championship SF1

Daugavpils

rez

29.06.2019

Sob.

ACU

FIM Team Speedway U21 World Championship SF2

Vetlanda

rez

30.06.2019

Niedz.

10

rez

01.07.2019

Pon.

02.07.2019

Wt.

13 runda DMPJ

03.07.2019

Śr.

14 runda DMPJ

04.07.2019

Czw.

05.07.2019

Pt.

rez

06.07.2019

Sob.

PZM

European U21 Individual Speedway Championship QR1

Grudziądz

12

06.07.2019

Sob.

MAMS

European U21 Individual Speedway Championship QR2

Nagyhalasz

12

06.07.2019

Sob.

DMU

European U21 Individual Speedway Championship QR3

Holsted

12

06.07.2019

Sob.

DMU

FIM Speedway Youth Gold Trophy

Vissenbjerg

12

06.07.2019

Sob.

SVEMO

FIM Speedway Grand Prix

Hallstavik

12

07.07.2019

Niedz.

rez

12

08.07.2019

Pon.

09.07.2019

Wt.

Eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski

Gdańsk, Łódź, Poznań

10.07.2019

Śr.

11.07.2019

Czw.

12.07.2019

Pt.

PGE IMME

12.07.2019

Pt.

ACU

FIM Team Speedway U21 World Championship Final

Manchester

13.07.2019

Sob.

rez

13.07.2019

Sob.

DMSB

Individual Speedway Euro Championship Final 2

Gustrow

rez

14.07.2019

Niedz.

Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski

Leszno

rez

15.07.2019

Pon.

16.07.2019

Wt.

1 runda półfinałowa DMPJ

17.07.2019

Śr.

2 runda półfinałowa DMPJ

18.07.2019

Czw.

19.07.2019

Pt.

20.07.2019

Sob.

FFM

European U21 Team Speedway Champinship Final

Macon

20.07.2019

Sob.

PZM

European 125cc Youth Track Racing Cup Final

Toruń

20.07.2019

Sob.

DMU

FIM Speedway Youth World Championship SF1 & SF2

Holstebro

20.07.2019

Sob.

FIM Speedway of Nations Final

Togliatti

rez

21.07.2019

Niedz.

DMU

FIM Speedway Youth World Championship Final

Holstebro

21.07.2019

Niedz.

FIM Speedway of Nations Final

Togliatti

rez

22.07.2019

Pon.

23.07.2019

Wt.

3 runda półfinałowa DMPJ

24.07.2019

Śr.

4 runda półfinałowa DMPJ

25.07.2019

Czw.

26.07.2019

Pt.

11

27.07.2019

Sob.

PZM

FIM Speedway U21 World Championship Final 1

tba

13

28.07.2019

Niedz.

11

13

29.07.2019

Pon.

30.07.2019

Wt.

5 runda półfinałowa DMPJ

31.07.2019

Śr.

6 runda półfinałowa DMPJ

01.08.2019

Czw.

02.08.2019

Pt.

12

03.08.2019

Sob.

PZM

FIM Speedway Grand Prix

Wrocław

14

04.08.2019

Niedz.

12

14

05.08.2019

Pon.

06.08.2019

Wt.

7 runda półfinałowa DMPJ

07.08.2019

Śr.

8 runda półfinałowa DMPJ

08.08.2019

Czw.

09.08.2019

Pt.

ACCR

European U19 Individual Speedway Cup SF1

Pardubice

13

09.08.2019

Pt.

DMSB

European U19 Individual Speedway Cup SF2

Gustrow

13

10.08.2019

Sob.

LaMSF

Individual Speedway Euro Championship Final 3

tba

rez

10.08.2019

Sob.

DMSB

European 85cc Youth Speedway Racing Cup Final

Gustrow

rez

11.08.2019

Niedz.

SMF

European U19 Individual Speedway Cup Final

Zarnovica

13

rez

11.08.2019

Niedz.

13

rez

12.08.2019

Pon.

13.08.2019

Wt.

9 runda półfinałowa DMPJ

14.08.2019

Śr.

10 runda półfinałowa DMPJ

15.08.2019

Czw.

Finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski

Tarnów

16.08.2019

Pt.

rez

17.08.2019

Sob.

Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych

Gorzów Wlkp

15

17.08.2019

Sob.

ACCR

European 250cc Youth Speedway Cup SF1 & SF2

Pardubice

15

17.08.2019

Sob.

SVEMO

FIM Speedway Grand Prix

Malilla

15

18.08.2019

Niedz.

ACCR

European 250cc Youth Speedway Cup Final

Divisov

rez

15

18.08.2019

Niedz.

rez

15

19.08.2019

Pon.

20.08.2019

Wt.

11 runda półfinałowa DMPJ

21.08.2019

Śr.

12 runda półfinałowa DMPJ

22.08.2019

Czw.

23.08.2019

Pt.

14

rez

24.08.2019

Sob.

HMS

FIM Speedway Grand Prix World Championship Challenge

Gorican

16

25.08.2019

Niedz.

14

16

26.08.2019

Pon.

27.08.2019

Wt.

13 runda półfinałowa DMPJ

28.08.2019

Śr.

14 runda półfinałowa DMPJ

29.08.2019

Czw.

MFR

European Pairs Speedway Championship Final

Balakovo

30.08.2019

Pt.

rez

rez

31.08.2019

Sob.

DMSB

FIM Speedway Grand Prix

Teterow

rez

31.08.2019

Sob.

FMU

European U21 Individual Speedway Championship Final

Rivne

rez

01.09.2019

Niedz.

15

rez

02.09.2019

Pon.

03.09.2019

Wt.

Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

04.09.2019

Śr.

Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

05.09.2019

Czw.

06.09.2019

Pt.

rez

rez

07.09.2019

Sob.

DMU

FIM Speedway Grand Prix

Vojens

17

08.09.2019

Niedz.

16

17

09.09.2019

Pon.

10.09.2019

Wt.

11.09.2019

Śr.

12.09.2019

Czw.

13.09.2019

Pt.

tba

rez

rez

14.09.2019

Sob.

DMSB

FIM Track Racing Youth Gold Trophy

Vechta

18

14.09.2019

Sob.

LaMSF

FIM Speedway U21 World Championship Final 2

tba

18

15.09.2019

Niedz.

17

18

16.09.2019

Pon.

17.09.2019

Wt.

Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

18.09.2019

Śr.

Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

19.09.2019

Czw.

20.09.2019

Pt.

rez

rez

21.09.2019

Sob.

Puchar Nice PLŻ

tba

rez

21.09.2019

Sob.

ACU

FIM Speedway Grand Prix

Cardiff

rez

22.09.2019

Niedz.

18

rez

23.09.2019

Pon.

24.09.2019

Wt.

25.09.2019

Śr.

26.09.2019

Czw.

Finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów

tba

27.09.2019

Pt.

rez

rez

28.09.2019

Sob.

PZM

Individual Speedway Euro Championship Final 4

tba

rez

28.09.2019

Sob.

rez

29.09.2019

Niedz.

rez

rez

29.09.2019

Niedz.

baraże

baraże

30.09.2019

Pon.

01.10.2019

Wt.

02.10.2019

Śr.

03.10.2019

Czw.

04.10.2019

Pt.

ACCR

FIM Speedway U21 World Championship Final 3

tba

05.10.2019

Sob.

PZM

FIM Speedway Grand Prix

19 grudnia 2018 | 14:42

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *