Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Pracowity dzień przy W25. Galeria z popołudniowego treningu

W poniedziałek w Gnieźnie odbyły się pierwsze treningi. Rano próbne okrążenia kręcili głównie zawodnicy Car Gwarant Startu, natomiast po południu dołączyli do nich między innymi reprezentanci MRGARDEN GKM Grudziądz.

Zarówno rano, jak i po południu trenowali zawodnicy Startu: Mirosław Jabłoński, Adrian Gała, Marcin Nowak, Norbert Krakowiak, Maksymilian Bogdanowicz i Damian Stalkowski, a także jeździec Falubazu Zielona Góra – Kacper Gomólski. W dwugodzinnej sesji, która rozpoczęła się o 15, uczestniczyli też Artiom Łaguta i Krzysztof Buczkowski z ekstraligowego MRGARDEN GKM Grudziądz, obcokrajowiec Car Gwarant Startu Gniezno – Oliver Berntzon oraz młodzieżowiec Orła Łódź – Mateusz Błażykowski.

Poza tym, że było zimno, uważam, że to był przyjemny trening. Dużo wniósł. Dowiedzieliśmy się, jak zachowuje się tor. Jest lepiej, niż przypuszczałem, dlatego wtorkowa sesja potrwa pięć godzin – rozpocznie się o 10, a zakończy o 15. 5. Przyjadą na nią kolejni zawodnicy, między innymi nasza czołówka z Grand Prix. Tym razem to oni będą mieli możliwość przetestowania naszego toru – powiedział Rafael Wojciechowski, menadżer Startu Gniezno.

We wtorek przy Wrzesińskiej pojawią się m.in. Przemysław Pawlicki, Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek, Piotr Protasiewicz, a także Szymon Woźniak. – W kolejnych dniach będą kolejni zawodnicy. Przyjedzie do nas drużyna z Wrocławia, a ponadto zapowiada się Greg Hancock. W najbliższych dniach zobaczymy ich na torze przy Wrzesińskiej – dodał Wojciechowski.

Ponadto we wtorkowym treningu mają uczestniczyć również zawodnicy Car Gwarant Startu, włącznie z Kimem Nilssonem i Filipem Hjelmlandem. W środę natomiast do pierwszej stolicy Polski dotrze Eduard Krcmar. Na treningi do Gniezna ma przyjechać też Jurica Pavlic, ale na razie nie wiadomo, kiedy to nastąpi.

19 marca 2018 | 19:21

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *