Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

Przełożony finał zabierze kilku fighterów

Przełożony finał PGE Ekstraligi pokrzyżował nieco plany organizatorom X Aforti Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego. Z zestawienia wypadło dwóch klasowych zawodników.

Tego można było się spodziewać. Odwołany 2. finał Unia Leszno – Stal Gorzów spowodował, że zawodnicy awizowani w gnieźnieńskim turnieju, a reprezentujący obie ekipy, będą musieli zostać w domach. Kluby nie mogą sobie pozwolić, by w przededniu najważniejszego starcia w roku puszczać swoich liderów do Gniezna.

Bez wątpienia największą stratą będzie brak Bartka Zmarzlika. Żużlowiec jest w świetnej formie i byłby na pewno ozdobą   turnieju, podobnie jak Emil Sajfutdinov. Nie zobaczymy przy W25 także Andrieja Lebiediewa (baraż z drużyną ROW-u), a wcześniej z układanki wypadł kontuzjowany Patryk Dudek. Kogo zobaczymy w ich miejsce? W trybie awaryjnym udało się ściągnąć Andrieja Kudriaszowa, Przemysława Pawlickiego i Kaia Huckenbecka.

Prócz nich, przypomnijmy o insygnia królewskie powalczą m.in. Greg Hancock, Maciej Janowski, Nicki Pedersen, Artiom Łaguta, Antonio Lindbaeck czy Mikkel Michelsen. Będą też oczywiście gnieźnianie – A.Gała, M.Nowak, J.Pavlić i O.Berntzon.

25 września 2018 | 21:56

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *