Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Start - Lokomotiv 54-36
Landshut - Start 32-58
Start - Piła 49-41

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Przełożony finał zabierze kilku fighterów

Przełożony finał PGE Ekstraligi pokrzyżował nieco plany organizatorom X Aforti Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego. Z zestawienia wypadło dwóch klasowych zawodników.

Tego można było się spodziewać. Odwołany 2. finał Unia Leszno – Stal Gorzów spowodował, że zawodnicy awizowani w gnieźnieńskim turnieju, a reprezentujący obie ekipy, będą musieli zostać w domach. Kluby nie mogą sobie pozwolić, by w przededniu najważniejszego starcia w roku puszczać swoich liderów do Gniezna.

Bez wątpienia największą stratą będzie brak Bartka Zmarzlika. Żużlowiec jest w świetnej formie i byłby na pewno ozdobą   turnieju, podobnie jak Emil Sajfutdinov. Nie zobaczymy przy W25 także Andrieja Lebiediewa (baraż z drużyną ROW-u), a wcześniej z układanki wypadł kontuzjowany Patryk Dudek. Kogo zobaczymy w ich miejsce? W trybie awaryjnym udało się ściągnąć Andrieja Kudriaszowa, Przemysława Pawlickiego i Kaia Huckenbecka.

Prócz nich, przypomnijmy o insygnia królewskie powalczą m.in. Greg Hancock, Maciej Janowski, Nicki Pedersen, Artiom Łaguta, Antonio Lindbaeck czy Mikkel Michelsen. Będą też oczywiście gnieźnianie – A.Gała, M.Nowak, J.Pavlić i O.Berntzon.

25 września 2018 | 21:56

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *