Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

Rozpoczęła się reforma Startu. Prośba o zaprzestanie hejtu

Jest pierwszy tak ważny dla kibiców sygnał dotyczący budowy składu na nowy sezon i sytuacji w Starcie Gniezno. Gos zabrał członek zarządu klubu, Paweł Siwiński.

Apel w całości dedykowany jest kibicom i odnosi się do bieżącej sytuacji, jak również…. hejtu w kierunku dyrektora klubu. Wszystko dzieje się w momencie, gdy kibice wyraźnie domagają się informacji dotyczących najbliższej przyszłości i kierunku, w którym ma iść Start. Paweł Siwiński nawiązuje też do „nagonki” fanów, która od kilku tygodni trwa na Radosława Majewskiego. Domagają się jego odejścia, dając temu upust niemal pod każda informacją publikowaną przez klub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Treść poniżej

Drodzy Kibice!

Rozumiem Wasza niecierpliwość, ale zapewniam, że budowa składu jest bardzo zaawansowana, a brak informacji krążących po mieście to moja decyzja i świadczy o profesjonalnym podejściu do tematu.

Co do informacji odnośnie zadłużenia klubu, zapewniam, że pomimo samego sezonu klub jest wypłacalny i najpóźniej do połowy października wszystkie zaległości zostaną spłacone. (…) Rozpocząłem głęboką reformę strukturalną na wielu płaszczyznach, a o szczegółach będziemy informowali. Ze swojej strony mam prośbę, abyście zaprzestali hejtu w stosunku do Pana Radka Majewskiego. Jest to człowiek sercem oddany klubowi i gdyby nie uważał go za osobę kompetentną, nie byłoby go w klubie. (…)

Całą odpowiedzialność za budowanie składu i efekty końcowe biorę na siebie. Na przyszły sezon stawiam tylko jeden cel: awans

15 września 2022 | 10:05

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *