Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Start będzie kompletny. Jutro ostatnie nazwiska

Jutro ostatni dzień okienka transferowego w polskim żużlu i zarazem moment, w którym poznamy całą kadrę Startu Gniezno na nowy sezon. W związku z tym, przy Wrzesińskiej 25 odbędzie się konferencja podsumowująca „okres zbrojeń”.

Do samego końca przyszło nam czekać na oficjalne ogłoszenie pełnej kadry Startu na sezon 2019. Niespodzianką to raczej nie jest, bo gnieźnieńscy działacze przyzwyczaili nas, że akurat te emocje lubią nam serwować na raty. Za niecałe 20 godzin wszystko będzie już jednak jasne, bo dokładnie w południe rozpocznie się konferencja na której poznamy ostatnich zawodników, którzy wzmocnią czerwono-czarną kadrę. 

Przypomnijmy, że do tej pory w zestawieniu Orłów znajdują się Jurica Pavlic, Mirek Jabłoński, Oliver Berntzon, Adrian Gała, Damian Stalkowski, Szymon Szwacher, Michał Lewandowski i Weronika Burlaga z tegorocznego składu, oraz nowe nabytki: nadzieja duńskiego speedwaya Frederik Jakobsen i wychowankowie Startu – Oskar i Kevin Fajferowie.

Środowa konferencja nie będzie jednak poświęcona tylko i wyłącznie sprawom personalnym, a także sponsorom. Dowiemy się, jaki jest finał negocjacji z dwoma ważnymi mecenasami klubu – Car Gwarant i Aforti. Czy drużyna nadal będzie nosić nazwę Car Gwarant Start Gniezno, czy może dojdzie do jakiejś zmiany? 

Inną niewiadomą jest też kwestia szkoleniowca Piotra Szymki. Czy i tutaj nastąpi nagły zwrot i Start zdecyduje się na kogoś nowego? Być może nie poznamy jutro odpowiedzi na wszystkie pytania, niemniej konferencja zapowiada się ciekawie. O jej przebiegu oczywiście poinformujemy najszybciej, jak to będzie możliwe.

13 listopada 2018 | 15:50

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *