Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Pyra - MKK 82-73
ŁKS Youth - MKK 72-110
MKK - Ciech 59-77

Piłka ręczna

MKS - Galychanka 34-29
MKS - Piotrcovia 26-24
Start - MKS 28-29

Futsal

Orlik - KS 4-1
KS - Futsal 4-5
Futsal - KS 3-3

Start Gniezno: „To nieprawdziwe informacje”

– Nie ma na razie innego sponsora tytularnego – mówi nam Start Gniezno, dementując lakoniczną informację, która pojawiła się w lokalnym portalu. 

Car Gwarant Start Gniezno – tak brzmi pełna nazwa gnieźnieńskiej drużyny żużlowej. Gdyby jednak sugerować się „nieoficjalną informacją od bliskiej osoby” – jak czytamy w krótkiej notatce jednego z portali – powinna ona nazywa się od tego sezonu Kapi Meble Car Gwarant Start Gniezno. Rano zapytaliśmy zatem u źródła, czy jest w tym choć odrobina prawdy, czy chodzi o zwykły „fake news”? Co na to sam klub? Oto odpowiedź, którą uzyskaliśmy od rzecznika Radosława Majewskiego

Chciałbym sprostować nieprawdziwe informacje, jakie pojawiły się w opublikowanym wczoraj artykule, a dotyczą GTM Start Gniezno. Po pierwsze żadna umowa z nowym sponsorem tytularnym nie została jak na razie podpisana. Cały czas – w trwającym roku – obowiązuje nas ta zawarta z firmą Car Gwarant Service na podstawie której w pierwszym członie nazwy drużyny znajduje się „Car Gwarant”.

Owszem, przed startem rozgrywek 2020 prowadzonych jest w klubie wiele rozmów ze sponsorami, ze względu jednak na dobro toczących się negocjacji nie informujemy o ich kulisach. Dziś jest jednak za wcześnie na to, aby mówić o drugim członie sponsorskim w nazwie drużyny z Gniezna, która przystąpi do rozgrywek eWinner 1. Ligi Żużlowej. Od początku istnienia GTM Start Gniezno nadrzędnym celem stowarzyszenia jest przejrzystość w działaniach. Dlatego też jak tylko stosowne umowy zostaną podpisane odpowiednia wiadomość przekazana zostanie opinii publicznej”

 

27 maja 2020 | 07:54

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *