Piłka nożna

Mieszko - Piaski 3-1 
Konin - Mieszko 2-2
Mieszko - Śrem 2-0

Żużel

Start - Kolejarz 60-30
Polonia - Start - 53-37
Start - Polonia 45-45

Koszykówka

MKK - Kruszwica 84-79
Międzychód - MKK 79-109
MKK - Tarnowo P. 87-92

Piłka ręczna

Gliwice - MKS 13-21
Szczypiorniak - Oleśnica 30-28
MKS - Kobierzyce 28-20

Futsal

KS - Bojano 7-1
Toruń - KS 1-4
Białystok - KS 10-3

Start Gniezno ze sponsorem tytularnym na sezon 2019

Początek listopada to czas intensywnych rozmów nie tylko z zawodnikami, ale i sponsorami. Gnieźnieńscy działacze dopięli formalności związane z podpisaniem umowy ze sponsorem tytularnym drużyny startującej w Nice 1. Lidze Żużlowej.

W przyszłorocznym sezonie, podobnie jak i w tym, ekipa z pierwszej stolicy Polski będzie rywalizować o ligowe punkty pod szyldem Car Gwarant Start Gniezno. Przedłużenie umowy świadczy o tym, że obie strony były zadowolone z nawiązanej współpracy. Jakiś czas temu przedstawiciele firmy Car Gwarant chwalili się na Facebooku korzyściami, jakie przynosi im mecenat nad czerwono-czarnymi.

– Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, dlatego czas się pochwalić. Ostatni raport, który otrzymaliśmy z monitoringu mediów, przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Ekwiwalent reklamowy wypracowany przez klub Start Gniezno na rzecz Car Gwarant Service w miesiącach lipiec-wrzesień wyniósł niemal 6 mln. złotych. Dziękujemy! – mogliśmy przeczytać na fanpage’u Car Gwarant Service.

Utrzymanie tej firmy w roli sponsora tytularnego drużyny na sezon 2019 to bez wątpienia spory zastrzyk gotówki dla czerwono-czarnych. Przypomnijmy, że w tym roku ekipa prowadzona przez Rafaela Wojciechowskiego zajęła 3. miejsce w rozgrywkach Nice 1. Ligi Żużlowej. Cele na przyszły sezon zakładają przynajmniej awans do play-offów.

Fot. GTM Start Gniezno

14 listopada 2018 | 12:21

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *